reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hejj Dziewczyny:)
Trochę próbowałam Was nadrabiać ale nie idzie mi za dobrze,zapominam co chciałam napisać:p Mój mózg nie doszedł jeszcze do siebie po ciąży;)
Agunia spory Twój Michaś;)
Kasiu Twój również:) Jak poszukiwania spacerówki?
Mimi gratuluję Ci Kochana:* Fajnie jest mieć dwóch synusiów:* Szkoda tylko że lekarka zasiała ziarnko niepewności...
U nas w porządku generalnie.Dominiś waży już 4500g.Ja mam kryzys laktacyjny i chodzę wkurzona...Wczoraj wieczorem i dziś również dokarmiłam mm bo taki głodny był i płakał:( A mi serce pękało...Kolki nadal się zdarzają ale już rzadziej.Podajemy Espumisan i Diflos(zamiennik Dicofloru).Kuba już chory i do szkoły od dzisiaj nie chodzi...Szkoda mi go,tak szybko się rozchorował:( Pozdrawiam Kochane:*
 
reklama
Mój śmieszek:)
 

Załączniki

  • 20170907_153056_1.jpg
    20170907_153056_1.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 81
  • 20170910_135237.jpg
    20170910_135237.jpg
    522,5 KB · Wyświetleń: 80
Mimi powiem Tobie to, co usłyszałam od mamy jak się dowiedziałam że będzie synek :"zobaczysz, jeszcze będziesz calowala te jajeczka i nie będziesz chciała zamienić ich na żadną muszelkę" - miała rację :).

Agunia duży Twój synek:). Takim większym dzieckiem to chyba łatwiej się zajmować, zwłaszcza na samym początku. Za tydzień macie szczepienie?

Zuza fajnie że znalazłaś chwilkę na forum. Śliczny synuś. Rośnie w oczach. Dużo zdrowia dla Kubusia:). Wybralismy już wózek. Wybór padł na bebetto nico. Czekamy tylko na becikowe i kupujemy. Jeszcze się rozglądam za krzeselkiem do karmienia. Recenzje wózka napiszę po kilku dniach użytkowania, w warunkach sklepowych był idealny. Wizualnie też mi się podoba:)

U nas po szczepieniu względny spokój, temp. dochodzi maksymalnie do 38 stopni. Jest tylko grymaszenie i niespokojny sen. Ale ogarniemy to wszystko:)
 
Kasia to prawda [emoji4]
Syn czy córka - nie ważne. Kocha się tak samo. Mojego Oskarka bym nigdy nie zamieniła i drugiego też nie [emoji5] szkoda tylko ze ten czas byłam nastawiona na dziewczynkę.

Tak w ogóle to przeglądam kalendarz i nie mogę wybrać imienia. ...
Kasiu spodobało mi się teraz imię Twojego synka -Filip [emoji1][emoji1]
A Wy jakie jeszcze braliscie pod uwagę?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kasia Misiek ważył 3400 jak się urodził ,więc standardowa waga. Rośnie jak Kacper też ważył 3400jak się urodził a jak miał rok 12kg i Michaś idzie z bratem łeb w łeb ważą tyle samo. Za tydzień mamy usg bioderek a szczepienie drugie 13pazdziernika.
Zuza super że kolki wam opuszczają :)A Dominik śliczny :) A Kubuś niech szybko zdrowieje :*
Mimi ja też tak chciałam dziewczynkę i wszyscy mówili że po 10latach będzie a tu psikus. Jest Misiaczek i wszyscy pytają czy to dziewczynka bo taki śliczny i że całą mamusia.Ja się śmieje że mamusia śliczna to i synuś :)
 
Cudny Dominiś :) i jakie uśmieszki rozsyła :D

Jeśli chodzi o imiona to my chyba mężem prędzej się rozwiedziemy niż dojdziemy do porozumienia :p :p :p podobają nam się zupełnie inne i żadne z nas nie chce ustąpić. Dobrze, że mamy jeszcze sporo czasu na wybór. Mi z męskich podobają się : Ignaś, Leon, Antoś, Filip, Teodor :p, Igor, Juliusz :D
 
Ignas ładnie ale dla małego. Np Pani w szkole już będzie mówiła Ignacy.... to już tak średnio hehe wybór jest ciezki [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Nam się podobały : Filip, Fabian, Nikodem, Tymoteusz, Marcel. Tzn. mi się podobały i z tych propozycji padło na Filipa. Jeszcze mąż przegladal kalendarz z kwietnia i mają (na kwiecień był termin z usg, a na Maj z om).
 
Do góry