reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

A jak za dużo wód to co?

Ja mam nadzieję ze nie trafię do szpitala przed porodem. Te koszule to kupiłam takie wielkie ze po porodzie chyba będę wyglądała śmiesznie [emoji23]
Ale jakoś przetrwam ok 4dni [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Nie mam zielonego pojęcia. Pewnie dowiem się w poniedziałek co i jak

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja się zastanawiam czy mi nie wyciekaja wody. Ciągle mi mokro :( i tylko mam nadzieję ze to nie jest nietrzymanie moczu bo niewiem co zrobię [emoji46][emoji46][emoji46]
Jest jakiś sposób żeby to sprawdzić?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi możesz zakupić sobie papierki lakmusowe i sprawdzić. Jeżeli papierek zabarwi się na niebiesko to są to wody plodowe. Pod koniec ciazy też miałam ciągle mokro, nie były to wody tylko zwiększona wydzielina. Jak masz jakieś obawy to może umow się do lekarza. Ale wydaje mi się że to ta wydzielina.
 
Zapytam o te papierki w aptece.

Mam nadzieję ze to jakaś tam wydzielina i po ciąży zniknie. Ale sie martwie :/ w 1 ciazy tak nie mialam

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi to może faktycznie córka bedzie:) Podobno inaczej przebiega ciaza z chlopczykiem inaczej z dziewczynka. Mam nadzieję tego doświadczyć :)
 
reklama
Do góry