reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Przez tydzień przytylam 5kg. Gdzie zawsze trzymałam wagę. Jak na razie to przyrost plus 3kg od początku ciąży. A obrzekow nie mam

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę Ci tego przyrostu malutkiego. Ja do tej pory miałam plus 3 ale ostatnio szalalam więc pewnie poszybowalo ; ( nie wchodzę na wagę....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi ja tak samo-szamałam pizzę oglądając wyspę przetrwania. Oj mnie takie wczasy odchudzające by się przydały. Dzisiaj walczę z głodem, pewnie miesiączka się zbliża.

Jk a może ta waga przez zatrzymanie wody w organizmie? A może już futrujemy się na zimę ;). Będzie dobrze, daj znać po wizycie :)
 
Prawda jest taka że praktycznie cały sierpień jeździłam do szpitala. I miałam dosc ruchu bo boję sie juz autem jeździć więc jeździłam komunikacja. I na przedostatniej wizycie miałam.2kg mniej. Plus stres robi swoje. A jak mój wyszedł ze szpitala to.wlaczylam tryb jedzenie spanie. Jako że mój partner.ma problem z nogami to mi samej nie chce się wychodzić na spacer. Teraz więcej sir ruszamy... no i ciśnienie mi swiruje. To drugie mam niższe niż 85 ale pierwsze mam powyżej 140. Biorę 8 tabl.dopegytu. co.do. wody to napuchlabym bo ja tak mam a nogi i ręce mam.minimalne spuchnietea... ogólnie brzuch mi sie obniżył więc chyba niebawem czeka mnir poród. Chociaż bobo mogloby wytrzymać jeszcze 2 tyg minumum...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk podziwiam ze jezdzilas autobusami.... ja bym się wykonczyla. Wczoraj pojechaliśmy do sklepu. W kolejce stałam z 10min i już nie wyrabialam. Taki mam ucisk na pęcherz. I czułam jakby wszystko miało mi się urwać.... masakra....

Który u Ciebie teraz tc?
Spakuj torbę [emoji3]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kasia ja ostatnio jak tak zimno się zrobiło to zaczęłam szaleć z jedzeniem :/
Postaram się dziś pójść choć na krótki spacer....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Jk podziwiam ze jezdzilas autobusami.... ja bym się wykonczyla. Wczoraj pojechaliśmy do sklepu. W kolejce stałam z 10min i już nie wyrabialam. Taki mam ucisk na pęcherz. I czułam jakby wszystko miało mi się urwać.... masakra....

Który u Ciebie teraz tc?
Spakuj torbę [emoji3]

hchy43r8h8l5x99d.png
Nie miałam wyjścia bo i tak ten szpital to drogie wakacje śmiejemy się. A taksówka jeździć w dwie strony to 70 zł x25 dni wynik mówi sam za siebie hehe. Czasami jeździłam taksa a odwozila mnie zazwyczaj teściowa. Ja teraz jestem zmuszona robić wszystkie zakupy to już ledwo co daje rade...
Teraz jest 35t1d. Torba czeka na spakowanie Ale mam w kupię wszystkie rzeczy więc w razie w będzie łatwo spakować. Kurczę te rozpinane koszulę coś do mnie nie przemawiają w domu i tak zawsze śpię na ramiączkach więc luz Ale do szpitala... wczoraj w decathlonie szukałam jakieś takiej bardziej tuniki. Ale nic mi nie wpadło w ręce.


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam jedna taka zwykła nierozpinana i dwie chyba z guziczkami. W sumie już nie jestem pewna hehe ;) ale średnio jestem zadowolona z tych koszul. Miss Na pewno nie bede hihi [emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja kupiłam sobie 3 takie rozpinane.. Ale z racji tego że tylko.do szpitala to nie jakieś super... Muszę sprawdzić czy w nie wejdę bo jak brzuch mi sie teraz obniżył to zrobił się mega duzy

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk zalożysz po porodzie to pewnie brzuch będzie juz mniejszy. A jakbyś musiała lezec przed to przecież nie musisz mieć rozpinanych, nawet w pizamie mozesz jak lubisz. Pamietam, ze na koncówce też zakupy były wyzwaniem, ale ja do konca jeździłam samochodem.
A te 5kg to jest powód do zmartwienia? Może coś z wagą było nie tak czy sprawdzasz też w domu?
 
reklama
Sprawdzam tylko u lekarza. Diabetolog powiedział żeby to skonsultować z ginekokogiem czy np nie ma za dużo wód. A ja ostatnio usg mialam w 27/28 tyg a planowa wizytę umówiona na 25.09 dopiero. Więc profilaktycznie idę.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry