reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Dzień dobry Dziewczyny, mam pytanie - czy któraś z Was w ciąży chodziła /chodzi do lekarza prywatnie i na nfz, żeby dostać skierowanie na badania i nie płacić? Jak to wygląda potem z kartą ciąży itd. Na razie się umówiłam prywatnie, ale popatrzyłam też na koszt badań i się zastanawiam...
 
Właśnie mój lekarz nie przyjmuje na nfz, tylko prywatnie...chociaż "mój" to za dużo powiedziane, bo pierwszy raz będę do niego szła i jeszcze się zastanawiam jak to rozwiązać...
 
Będzie ,bo już teraz rozpatruje ten urlop i wysłali już zapytanie do zusu czy pobieram macierzyński i będzie dupa.
A jak by odpisała ze tylko do 14 tygodnia?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Paula moja pracuje i w szpitalu i prywatnie ale mi nigdy nie wypisala na NFZ :/
Wiem że niektóre dziewczyny prowadzą ciążę w dwóch miejscach ale mi by się nie chciało chodzić podwójnie na wizyty....
Badania tylko na początku drogo potem tylko praktycznie morfologia i mocz

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja tylko po badania poszłam do lekarza na NFZ, te początkowe, najdroższe. Ale ja postawiłam sprawę jasno, że chce tylko badania przepisać, bo ciążę prowadzę prywatnie. Patrzyli krzywo, ale wypisali. Należy nam się to za darmo, dziewczyny.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry