reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A ja dziś miałam paskudny dzień chciałam zrezygnować z macierzyńskiego i księgowe tego nie zrobiły wysłały mnie do zusu i tam pani powiedziała ,że po co chce rezygnować skoro mogę pracować i dostawać zasiłek macierzyński zapytałam jak a ona ,że normalnie bo to dozwolone Moje zdziwienie było ogromne oczywiście oczy jak 5 złotych .Zadzwoniła do wyższych stopniem oni potwierdzili ale stwierdziłam ,że ja chce zrezygnować .Pani kazała napisać mi podanie ,że rezygnuję i złożyć na jej biurku tak tez zrobiłam a pani do mnie ,że ona nie przyjmie podania ,bo nie mogę do 20 tygodnia zrezygnować .No ręce opadają człowiek dobrowolnie chce zrezygnować i nie brać od nich pieniędzy i jeszcze im płacić a oni nie chcą .Paranoja jakaś .
Powiedziałam wszystko księgowej ta to przetrawiła i z mordą do mnie ,że ja w każdej chwili moge zrezygnowac itp .osłabiła mnie kobieta .
Jedyny pozytyw tego dnia jak wyszłam z tego przeklętego zusu zaczepiła mnie znajoma i krzyknęła jaka Ty jesteś chuda coś Ty zrobiła a ja z szerokim uśmiechem dziecko urodziłam :D:D:D I jeszcze kilka minut mówiła jak to super wyglądam i jak to jest możliwe w tak krótkim czasie tyle schudłam :)
 
reklama
Wow, Agunia, co za wynik!!! [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] bardzo się pilnowałaś czy dzidzia żyła z zapasów?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to mój lekarz powiedział ma Pani w sobie małego pasożytka i czerpie wszystko z pani :D Nie pilnowałam się zjadałam wszystko pomimo cukrzycy ,żeby na czczo mieć dobry wynik zjadałam tak do 1 w nocy 4 kostki milki :D Dziennie paczka żelków ze dwa batoniki na obiad pierogi z mięsem jadłam wszystko .
 
O rany, mam nadzieję, że moje przyszłe będzie takim pasożytkiem :D zakładam, że mina Twojej znajomej bezcenna :) a czemu chcesz rezygnować z macierzyńskiego?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życzę żeby jak najszybciej było takim kochanym pasożytkiem :D Przy mojej wadze bardzo się bałam że będę ważyć ze 140kg a tu była niespodzianka :)
Oj jej minę na długo zapamiętam, bo ona jak urodziłam pierwszego syna po 2 czy 3miesiacach po porodzie zapytała kiedy rodzę. A teraz nawet nie zauważyła że w ciąży byłam :D
Co do macierzyńskiego chce zrezygnować żeby mąż dostał tacierzynskie z Norwegii i był w domu do maja z nami a do tego mialby płacone 100% wypłaty.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Agunia jest tak jak ta Pani z zusu mówi. Matka musi wykorzystać jakąś tam część urlopu ale już nie pamiętam czy 20 tygodni i nie morze się zrzec. Resztę może ojciec dopiero

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry