reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, piękne maluchy.. Dominiś ma piękny uśmiech:)
Ojj jak bym chciała żeby mój maluch był już z nami, a tu całe pół roku czekania :)
 
reklama
@Zuza87 @parampampam piękne są wasze dzieciaczki :) mam nadzieję, że wszystko będzie ok i za parę miesięcy będę mogła tulić swojego maluszka ;)

Umówiłam się na wizytę na 14.09, to będzie dłuuugi tydzień oczekiwania...kwas foliowy zakupiony, jutro jadę powtórzyć betę :)
 
Sliczne dzieciaczki:)
Parampampam też mam te ciuszki z Lidla i uwielbiam. Żałuję, ze nie kupiłam tego wiecej.

Paula nie ma co za wcześnie isć, moze za tydzień juz serduszko zobaczysz.
 
Pół kilo to może być niewydalona wodą z organizmu. Tak naprawdę dopiero plus 2kg to jest wzrost. Tak mi dietetyk kiedyś tłumaczył.... Ja sie wazs teraz tylko na wizytach lekarskich i tyle. Bo wpadłabym w paranoję. Jestem ciekawa ile dzisiaj mi waga pokaże bo jestem u diabetologa.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać po [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja się tych kolek strasznie boję, mieliśmy już dużo przygód z brzuszkiem, ale od kilku dni odpukać jest super. Ale raczej samo nie przeszło, też dajemy espumisan, była zmiana mleka na inne, była laktaza, więc myślę, że wszystko naraz miało wpływ na poprawę. A to moja piękna córka

f8a26fb2f7d0a273225271482e53c965.jpg


Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Slodziutki cukiereczek [emoji3]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry