reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Apropos diety, upiekłam właśnie bardzo nie-dietetyczne ciasto czekoladowe z gruszkami [emoji173][emoji173][emoji173] teściowa przyjeżdża, muszę sobie to wydarzenie osłodzić [emoji23]

Z wagą to zawsze jest tragedia, zwłaszcza jak łatwo się tyje. Dobrze byłoby, żeby wtedy łatwo się chudło [emoji16] ja od najgorszego momentu w życiu ważę 15kg mniej [emoji4] i pilnuję wagi dwucyfrowej, chociaż balansuję ciągle na granicy. Zapas na trzycyfrowe osiągi zostawiam sobie na ewentualność ciąży [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko wtedy mogę skończyć z wagą 999kg, zrobią o nnie program na TLC [emoji23] mój mąż jest z gatunku dogadzaczy i rozpieszczaczy, więc to będzie trudna sprawa [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Yeah, na pewno [emoji16]

Przesłałabym wam chętnie po kawałeczku [emoji38]
1504694875-aaaaaa.jpeg


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uuu to teraz sie przerazilam... przez tydzień przytulam 5kg. Gdzie ostatnio miałam -2kg. Muszę zadzwonić do swojego gina dowiedzieć sie czy to normalne...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale te Wasze ciaże lęcą:o Zaraz kolejne maleństwa się urodzą:) A te z Was które się starają zajść też niedługo się przekonacie jak szybko te 9 miesięcy mija:)
Mimi dziś byliśmy u pediatry i powiedziała żebyśmy podawali Espumisan przed każdym karmieniem.
Agunia te kolki to dramat po prostu.U mnie podobny poranek...Zasnął o 5:35a budzik na 5:45 także też nie pospałam.A pierwsza pobudka po 57min od momentu w ktorym polozylam sie spac...
Parampampam u nas zaczely sie w 5tyg czyli tydzien temu.
Dzis Dominis konczy 6tydzien:) Wazy 4500g :)
 
reklama
Ja się tych kolek strasznie boję, mieliśmy już dużo przygód z brzuszkiem, ale od kilku dni odpukać jest super. Ale raczej samo nie przeszło, też dajemy espumisan, była zmiana mleka na inne, była laktaza, więc myślę, że wszystko naraz miało wpływ na poprawę. A to moja piękna córka

f8a26fb2f7d0a273225271482e53c965.jpg


Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry