reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Oj Mimi, musiałabym Cię wziąć w obroty! Z takim ładnym brzuszkiem to powinnaś promienieć i sprawiać zazdrość wszystkim! Zresztą, mi sprawiasz, taki brzuszek i taka waga - jak marzenie! [emoji76]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ty jesteś z Warszawy?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Colorado ten cykl jest wasz :D

Ja też dobrze czuję się w czarnym i dużo czarnych rzeczy mam. Ale mam też sukienki w kwiaty, czerwone i zielone :D Ja od kilku lat chodzę tylko w sukienkach. Nie mam ani jednej pary spodni :p uważam, że spodnie mnie pogrubiają i pokazują jakie wielkie mam nogi i biodra, a sukienka zawsze ładnie spływa i zakrywa moje niedoskonałości. Mam też jakieś 30 par leginsów czarnych, które wkładam pod sukienkę w chłodniejsze dni..

Na 16 mam usg genetyczne, trzymajcie kciuki :)
 
Szafirek, no ja myślę, że w końcu się uda... A jak nie, to będziemy dalej próbować. Mam tyle planów w głowie! [emoji76]

Sukienki też jak najbardziej popieram. Jakiej by się sylwetki nie miało to zawsze wygląda się i można czuć się kobieco. Ja czarny lubię, ale kiepsko w nim wyglądam, bo blada jestem[emoji19] Czarną uwielbiam bieliznę [emoji173]

Trzymam kciuki za usg, na pewno będzie wszystko dobrze! [emoji110]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I w tych oparach optymizmu wracam na coś, co można nazwać dietą. Cukier weg, węglowodanów mniej, a jak już, to te dobre. I nabiału więcej [emoji173]

Dziewczyny, jeśli lubicie kakao/czekoladę i chcecie zdrowy zamiennik to polecam moje wczorajsze odkrycie - kakao (tylko te gorzkie, jak do ciasta!) ale na mleku owsianym. Niedość, że pycha, to na dodatek zdrowsze [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado super ze wracasz do dietki. Ja cały czas się staram trzymać ale różnie bywa ;)

A co do sukienek to ja tylko na wesele albo imprezę.... ;)
Obcieram się w kieckach a zresztą jak jest Lato to jakoś tak wydaje mi się ze uda mi się zapoca i będę cała mokra :D

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Moze sie przedstawie. Justyna, jestem spod warszawy, staramy sie z mężem o drugie bobo. Pierwsza próba, oby owocna. Jestem otyla. Waze duzo za dużo. Zrobilo mi sie tak od momentu jak odstawilam syna od piersi. Plan na te ciaze jest taki oby nie przytyc wiecej niz 8-9kg czyli tyle co dzidzia z wodami. A po pporodzie masakracja wagi do duzego spadku.
 
reklama
Mimi, wiadomo, że nie da się diety na 100% trzymać, każdy ma zachcianki, a w ciąży to pewnie zwłaszcza [emoji4]
Ja niestety lubię dobre jedzonko, żadne fast foody, no ale co dobre to tuczące, węglowodanowe i wystrzeliwujące insulinę w kosmos [emoji19]

Mężuś właśnie robi makaron po tajsku na obiad [emoji173]

Jak odparzają Ci się uda w sukienkach to polecam posmarować to miejsce albo antyperspirantem w sztyfcie, albo zasypką/talkiem nawet [emoji4] sprawdzone u mnie, działa super. W torebce zawsze mam coś takiego, na wyjściu w toalecie można poprawić się [emoji4] a jak jest chłodniej to rajstopki i problem znika.

Teraz to jest cudownie z ciuchami. Można sobie kupić i spodnie i sukienki i spódniczki i rajstopy, co nie piją w pasie...!! I wszystko ładne! Jak byłam w liceum, to choć byłam mniejsza niż teraz to z kupieniem czegoś w rozmiarze i czegoś w miarę ładnego graniczyło z cudem

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry