reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Witajcie dziewczyny, wróciłam właśnie z 3 tyg. urlopu na wsi - ach jak było cudownie!! :-D Apetyt dopisywał, nie było dnia bez czegoś słodkiego, zwłaszcza ciasta z sezonowymi owocami, które piekłam namiętnie:-D W środę miałam wizytę, poprzednia była dokladnie 5tyg.temu, a wtedy ważyłam 95,6 kg.... Więc już się psychicznie nastawiłam, że pewnie w ową środę zobaczę na wadze 3 cyferki.................. Zwłaszcza po wiejskim żywieniu:baffled: A tu niespodzianka - okazało się, że przez te 5 tyg. utyłam tylko 1,1 kg!!! Szok:-) Chociaż czuję się bardziej ciężka, ale to za sprawą brzucha, który jest gigantyczny, ach strach się bać co będzie, gdy będzie jeszcze większy.
Dzieciaczek w brzuchu dokazuje, mam wrażenie że mało co śpi, a większość czasu spędza na wierceniu się - ma to po mamie, ja też jestem wierciochem.
Od jutra zabieram się za wielkie pranie i prasowanie wszystkiego dla dzidziusia i dla siebie do szpitala. Pozdrawiam Was wszystkie.
 
15 tydzien to juz calkiem przyzwoicie i ryzyko poronienia znikome. Kurde, nerwa mi pan doktor nakrecil...

No, Krakowianka, pieknie!
 
zamówiłam też u tego samego sprzedawcy łóżeczko co Ty tak jak mówiłam i też są pewne nie dociągnięcia. Ogólnie myślałam, że bawełna wszelkiego pokrycia będzie grubsza:D

Masz zdjęcia ze wsi?;>
 
Dzień dobry:)
Na imię mam Inga, i jestem duuuużą ciężarówką:) po ostatniej wizycie u gina (na nfz) ledwie wyszłam z gabinetu i sie rozpłakałam, bo powiedział, że przez to że jestem duża na 100% nie donoszę, chociaż dziecku nic nie jest a ja dbam o siebie i od początku ciąży tracę na wadze. Chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce, co prawda czytałam to forum prawie całe, ale jednak lepiej mieć się kogo poradzić. Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie:)

hej :)

ja tez duza rozmiarem jak my wszystkie tutaj, BMI=33. i chodze do gina na NFZ i on mi nigdy nie robil przykrosci czy problemow ze waze troszke wiecej. predzej polozna, ale ona ma jazdy na zdrowy tryb zycia :p. poza tym zmienilabym gina predko, skoro takie rzeczy Ci mowi bez wyraznych przeslanek a wiadomo jak kobiety w ciazy reaguja. tez mam niedoczynnosc tarczycy juz ustabilizowana na szczescie ale glownie ona byla problemem a nie waga. takze za rada dziewczyn: zmien gina i mozesz poogladac troche TLC tam sa nieraz programy o kobietach wazach ponad 150kg rodzacych sliczne zdrowe dzieciaczki :) [nie pisze nic zlosliwie].

glowa do gory bedzie dobrze :)

Krakowianka to fajnie :)
Ainhoa sliczny brzuszek kwiecisty :)
Kłaczek zostalas moim guru co do wagi i postow-'Jezukolczasty' wymiata :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
PO mojemu cokolwiek cham. :baffled: Ja bym zmienila lekarza. Masz go na NFZ, czy prywatnie?

no właśnie to była pierwsza wizyta na nfz... chodziłam wcześniej do kobiety prywatnie i dla niej moja waga nie była problemem, bała się tylko o to żeby ciśnienie mi nie skoczyło :). Chodziłabym do niej dalej gdyby nie to, że jednak i wizyta i badania kosztują, a oszczędności coraz mnie, poza tym dziecko kosztuje ogrom pieniędzy :p (mam sześcioro rodzeństwa, z czego czwórka jest ode mnie młodsza i siostra urodziła w marcu tego roku syna, więc pieniądze się rozpływają ;P) Także wole zostawić na dzidzię, ale chyba niedługo się to zmieni :/
 
Do góry