reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Indziorka, a to jedyny gin na NFZ do jakiego mozesz isc? Po prostu mysle ze kontakt pacjent-lekarz jest dosc istotna czescia prowadzenia ciazy/leczenia, a ten pan doktor jest cokolwiek malomily.
*martusia* , luuuzik. Grube MUSI byc wesole.
 
reklama
Indziorka ale chyba ten gin nie jest jedyny... poza tym relacja pacjent-lekarz jest wazna, zwlaszcza teraz, no bo kto jak nie lekarz ma Cie leczyc odpowiednio i odpowiadac na pytania co do ciazy? na forum wszystkiego nie znajdziesz.
 
Idziorka pierwsze słyszę :-D:-D:-D:-D:-D:-D ja donosiłam do 41tc i pewnie gdyby nie szpital to dalej bym chodziła :tak:

Wklejam zdjęcia - tu chyba już wygląda normalnie ??? ;)

098344.jpg jak już zaśnie to nawet zasikany pampers jej nie przeszkadza :D
345667.jpg
 
Indziorka, a to jedyny gin na NFZ do jakiego mozesz isc? Po prostu mysle ze kontakt pacjent-lekarz jest dosc istotna czescia prowadzenia ciazy/leczenia, a ten pan doktor jest cokolwiek malomily.

no wtedy był jedyny bo potrzebowałam wizytę mieć pewną praktycznie w ciągu niecałego miesiąca, a wcześniej chodziłam do niego i było ok, nawet sam mówił że nie ma przeciwwskazań do tego żebym w ciązy była... teraz spróbuję może uda mi się u niego jeszcze trochę pomęczyć i do innego pójść, znaczy zapisów aktualnie nie prowadzą, bo jest na urlopie :/ Polska to śmieszny kraj... prywatnie i czułam komfort psychiczny i fizyczny a teraz się boję na zwykłą kontrolę iść porażka:baffled:

Nadalka cud miód i orzeszki że się wyrażę :p oczka ma przecudne:) a imiona też całkiem podobne :p
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, kłucie w pochwie mam coraz silniejsze, a Zuzkę czuję coraz niżej, jeżeli nie uda mi się dzisiaj zasnąć pojedziemy na IP. To kłucie czuję częściej jak Zuza mi się kręci, a kręci mi się baaardzo...
 
zamówiłam też u tego samego sprzedawcy łóżeczko co Ty tak jak mówiłam i też są pewne nie dociągnięcia. Ogólnie myślałam, że bawełna wszelkiego pokrycia będzie grubsza:D

Masz zdjęcia ze wsi?;>

No mnie jakość tej bawełny nie zachwyciła szczerze mówiąc, nie jest ona za miękka ale to może dlatego, że nowa. Jutro albo we wtorek będę prać cały komplet pościeli i dodatków, zobaczymy jakie to będzie po praniu, liczę ze zmięknie :-D
Nie mam żadnych aktualnych fotek ze wsi, jakoś nie lubię się ostatnio fotografować i wzbraniam się przed obiektywem jak mogę. Przyjechał do nas pewnego dnia wujek i robił mi zdjęcia, żeby mieć na pamiątkę mnie w ciąży, to strasznie się wkurzałam i czułam, że jestem bardzo nieatrakcyjnie:no:
 
reklama
Jeszcze jestem w domu, ale juz nawet nie wstalam, zeby mojemu sniadanie do pracy naszykowac, a pisze z komorki. Wczoraj jeszcze wstalam, porozchodzilam sie troche, posiedzialam na necie i mi przeszlo. W nocy tez bylo w porzadku, ale bolaly mnie nogi, a dokladnie mowiac ta na ktorej lezalo te moje 100 kg, wiec co sie obudzilam to musialam sie przewrocic. Ide dalej spac. Dobranoc! Ps. Jezeli nie odeszly mi wody i nie mam skurczy to cos innego moze zwiastowac szybki porod??

Przypomniało mi się, że no-spę wczoraj wzięłam, więc może to dlatego przestało mnie kłuć??
 
Ostatnia edycja:
Do góry