reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Dziękujemy :)))

2012-06-25 23.43.29.jpgSL383581.jpg bardzo proszę :) z porodu i po kilku tygodniach - czekam na dzisiejsze aż mi D zgra na kompa :)
 
dzięki :)) najczęściej teraz jest mina: Mama idź i bez butli nie wracaj...i tylko nie oszukuj z tą wodą znowu :>

Boże, ile on żre...to już nie jest jedzenie, to jest ŻARCIE. Jak smok :) No ale przecież nie będę mu odmawiać skoro ma potrzebę :)
 
wiesz co - nie mam pojęcia. Ma takie body jedno na 0-0 czyli teoretycznie 56 (swoją drogą urocze, moje ulubione) - jutro zrobimy przymiarkę, ale może go już pić pod jajcami :> Coraz bardziej wypełnia dużo za duże ciuchy :)
 
Witam się wieczornie ;))

december- ale ten Twój synek jest słodki ;D aż swojego Jaśka nie mogę się doczekać ;) a powiedz mi Twój mąż to ciemno włosy czy jasno włosy jest? Bo Ty chyba blondyna albo jasno włosa z tego co widać na zdjęciu, a synek jak na razie ciemne włoski (a takie dzieci jednak są ładniejsze niż te łyse :-D) ;)) bo ja się zastanawiam czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że Jaś bedzie miał ciemne włoski jak ja mam jasny brąz naturalne, a moj facet blondyn :D? hehe


a co do czkawki to Jasiek wcale nie ma :szok: albo ja nie czuje, bo to wszystko przez te łożysko na przedniej ścianie :wściekła/y:
 
zarówno mój Daniel jak i ja mamy włosy w kolorze średnia środkowoeurpoejska czyli taki myszowaty ni blond ni szatyn :) Ja farbuję w zależności od humoru...

A Boro odziedziczył po nas kolor. Na zdjęciu może wygląda ciemniej, pod słońce ma wyraźne blond refleksy.
 
reklama
Aaa jeszcze cos mi się przypomniało :biggrin2: dziś rozmawiałam z sąsiadką, której córka miesiąc temu urodziła dzidzie :p a co jest najlepsze nie miała żadnych bóli ani nic, po prostu dzień po terminie pojechała do szpitala i od razu ją tam zatrzymali, rozwarcie się robiło a ona nie miała o tym zielonego pojęcia :szok: i urodziła w 20 minut (to bylo jej pierwsze dziecko), słuchałam opowieści o tym porodzie i aż nie mogłam uwierzyć, że w ogóle taki może być poród. A dzidzia która się urodziła ponad 3 kg ważyła więc wcale nie malutka ;) ale to u nich chyba rodzinne, bo moja sąsiadka właśnie mówiła, że swoje dwie córki też tak bezboleśnie urodziła :szok: hee więc teraz i sobie i Wam życze takiego porodu ;D heh nic tylko roodzić ;D
 
Do góry