reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Jk89 trzymaj się Kochana:* Jesteś pod dobrą opieką,wszystko się unormuje,ustalą dawkę insuliny i będziesz mogła być spokojna:* A na razie wypoczywaj:*
Szafirek nie nakręcaj się,będzie co ma być a po ciąży znowu zrzucisz:* Głowa do góry:* Ważny aby maluch był zdrowy:)
Inka ja niestety nie wiem co oznacza cukier w moczu:( Czytałam na lipcówkach że miałaś nieciekawy początek dnia,przykro mi:( Pisałam ostatnio jak to zgagi nigdy nie miałam no i masz babo placek!Od soboty się męczę:(
Asiu kupiłam laktator Lovi ręczny.Zobaczymy czy będzie ok.Fajnie,że Gabryś tak ładnie rośnie;) Już ma 3miesiące:o
Agunia uwielbiam taki baby;) Ostatnio w autobusie jakaś babcia przyczepiła się mamy że jak to,dziecko ze smoczkiem?Tak nie wolno;)
 
reklama
Asia to duży chłopczyk :) Ale wyciągnie się później :)

Inka nie powinno być cukru w moczu Ale mam nadzieję ze to nic poważnego. A masz może możliwość zadzwonić do swojego gin?

Agunia co za baby.... nie lubię jak ktoś takie uwagi prawi.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Szafirek nie wiem wyczytałam że im większa waga to często się chudnie w ciąży .Nie powiem bałam się bardzo że przytyję z 15 kg i będzie masakra a tu była niespodzianka w miesiąc samo zleciało 5 kg a później miałam dietę cukrzycową ale jej nie przestrzegałam i słodycze jadłam codziennie i spadło jeszcze 3 kg.

Co do tych pań to szkoda słów ale to inne pokolenie i mają co innego wpojone.Skoro nam się po tyłkach leje w taki upał to takiemu maleństwu też czego efektem są potówki .

A ja wczoraj wkurzyłam się na moją wagę bo ani drgnie i przeprosiłam się że stepperem :D Rano i wieczorem wczoraj i dziś podreptałam trochę :D A do tego długie spacery i sama byłam w szoku ,że mimo gorąca górek i pagórek mam taką dobrą kondycję :D Zawsze to parę metrów i kapało ze mnie a wczoraj i dziś nie :) Kupiłam dziś apetiblock żeby zapanować nad słodyczami .Zobaczymy jakie będą efekty ;)

dqprh37147u4tr1q.png
 
Agunia gratuluję aktywności [emoji106][emoji106][emoji106]
Ale co do tych suplementów to niestety nie nastawiaj się. Ja używałam chyba wszystkiego i niestety nic nie pomaga.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi kupiłam to ,bo w ciąży i po ciągle podjadam słodycze a wcześniej jedynie przed okresem jadłam.Raz już coś takiego miałam i jakiś tam efekt był . Zobacze tym razem co to będzie ;)

dqprh37147u4tr1q.png
 
Mi w sumie bardziej za tym nadciśnieniem patrzą. Ale niby jest ok. Mam nadzieje ze jutro wyjdę. Cukier różnie... rano nadal wysoki. Ale we wtorek mam wizytę boję sie coś zmieniać żeby nie pomylić bo dostałam dwa rodzaje insuliny różne dawki i różne miejsca podania. Boję sie ze namieszam...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w sumie bardziej za tym nadciśnieniem patrzą. Ale niby jest ok. Mam nadzieje ze jutro wyjdę. Cukier różnie... rano nadal wysoki. Ale we wtorek mam wizytę boję sie coś zmieniać żeby nie pomylić bo dostałam dwa rodzaje insuliny różne dawki i różne miejsca podania. Boję sie ze namieszam...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Pozapisuj sobie wszystko. A jak już jesteś w szpitalu to pocisnij ich o ta insulinę

hchy43r8h8l5x99d.png
 
O rany, Zuza to już chyba moment co???[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Różnie to bywa...Przed pierwszym porodem po odejściu czopa(odszedł w całości) minęło niecale 48h,a teraz zobaczymy...Odszedł mi tylko mały fragment.Jutro mąż znowu jedzie na cały dzień na fuchę,więc będę zaciskać nogi;)
 
Do góry