reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Parampampam termin mam na 22.07 z usg, z om na 15.07 miałam. A jak sobie przypomnę, że mnie straszyli wcześniakiem to śmiech przez łzy normalnie :p
 
reklama
jk89 chciałabym, żeby było u mnie tak samo. Mam niestety tendencję do tycia z powietrza. Chora tarczyca sprawiła, że w rok przytyłam 40kg. Całe życie jestem na diecie:p już nie pamiętam kiedy ostatni raz nie byłam... Życzę zdrowia dla Ciebie i maluszka:)
 
Mimi jak to zrobiłaś? Specjalna dieta? Jakiś sport?
Ja od 2 tygodni mam mega apetyt ale staram się jeść mało. Jednak ćwiczenia odpadają, wystarczy że się poruszam a już mi niedobrze i mam mdłości i kręci się w głowie..
Nie jedz czasem za mało bo pojawia Ci się ketony w moczu....

Moim zdaniem klucz do sukcesu to 5 posiłków dziennie o stałych porach i kaloryczność ok 2000kcal :) no i ja od 3 tygodni zero słodyczy.... i poki co waga trochę spadła :)
Miałam plan ćwiczyć jakieś ćwiczenia dla ciężarnych ale nie dam rady. Brzuch boli. Szczerze mówiąc mam mało ruchu. Jedynie domowe obowiązki....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Cześć DziewcZyny;) ja od wczoraj leżę w szpitalu. Już mam serdecznie dość. Cukier dalej wariuje. Dzisiaj założyli mi holtera więc kolejna noc tutaj. Zwiększyli mi zastrzyk z clexane. Wczoraj i dzisiaj rano robili ktg. Ż maluszkiem najważniejsze jest wszystko ok. Waży już 1.4 kg.
Szafirek ja dopóki nie wprowadzili mi diety cukrzycowej nie zalowalam sobie a nie przytulam jak na razie nic. A to już 28 tydzień. Więc spokojnie;)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ważne ze jesteś na obserwacji. Na pewno ustala Ci odpowiednie dawki leków.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Szafirek, gratulacje!!! Teraz maluch jest najważniejszy, a jak będziesz spokojniejsza, to może warto znaleźć jakiegoś dietetyka, który się Tobą zaopiekuje w ciąży?

W ogóle jak czytam Twoje wpisy o całym życiu na diecie i tarczycy, to jakbym siebie słuchała [emoji51]

A lekarz coś mówił na Twoją wagę?

JK, dobrze, że jesteś pod opieką. Oby pobyt w szpitalu minął spokojnie.

Colorado, przykro mi z powodu cysty, trzymam kciuki za kolejny cykl :)

Ja na urlopie i robię generalne porządki w domu. Boże, ile człowiek rzeczy chomikuje!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi staram się jeść te 4-5 posiłków dziennie, ale mniejszych i piję dużo wody i na wieczór meliskę robię bo jakaś poddenerwowana chodzę.

Ka.26.06 u dietetyka na diecie przytyłam... Później endokrynolog kazał mi jeść wszystko co ma niski indeks glikemiczny i tam spadło 15 kg. Gin na wagę nic póki co nie mówiła, jutro mam wizytę to zobaczymy.
 
Hej dziewczynki witam w ten goracy dzien ☺

My dzis bylismy na szczepieniu od pneumokokow Fabrys jak narazie spi w wozku ☺
Obiad zrobiony a ja odpoczywam na tarasie.

Zuza jaki laktator kupilas?

Fajnie ze jest nas coraz wiecej jestesmy przykladem ze mimo wszystko mozna byc szczesliwa mama ☺

Gabrys za 10 dni konczy 3 miesiace a waga 6180 w 14 dni przytyl 520dag niezle ponad pol kg. Maly paczek jak narazie. A w osrodku zdrowia byla jakas mama dziecko urodzilo sie 3500 czyli ladna waga teraz pol roku ponad ma i 6100 i taka zmartwiona juz bie wiadomo co gorsze.

Milego dnia dziewczynki ☺
 
colorado dobrze że jesteś pod opieką lekarza i mam nadzieję że wszystko dobrze się ułoży.

Szafirek gratuluję.

Odebrałam wynik i w moczu mam cukier no i nie wiem czy to źle...
 
Dzień dobry :)
Faktycznie dziś gorąco ale do południa udało nam się iść na spacerek . Oczywiście musiałam się nasłuchać od starszych pań co to ja wyprawiam z dzieckiem bez czapki kocyka jak tak można.Przy temperaturze 30 stopni to pampers i body ,bo w wózku jak w termosie .

Szafirek gratulacje:) Ja miałam dużo wyższa wagę bo 127 a w dniu ciecia 8kg mniej :)

dqprh37147u4tr1q.png
 
reklama
agunia, jestem pod wrażeniem! I znowu pytanie, jak to możliwe? dieta?
Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, że marzy mi się przytyć max 5kg a najlepiej wcale, a ona mnie wyśmiała, że to nie możliwe i nie zdrowe..
A co do ubioru malucha- nie przejmuj się. Ty wiesz najlepiej jak ubrać swoje maleństwo :)
 
Do góry