reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi no wlaśnie nie musisz się zgodzić, żeby w jeden dzień zrobić wszystkie klucia, mozesz rozdzielić i chyba tak niektórzy robią. Ja tez miałam taką myśl, ale w koncu lekarka mnie namówiła na wszystkie razem. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale już mialam taki metlik w glowie przez te szczepienia, ze sama nie wiedziałam co myśleć. W kazdym razie pierwsze zniosła lepiej, teraz też nie było jakoś źle, ale wtedy to żadnej różnicy w zachowaniu nie był. Przy starszej nie miałam tego dylematu, szczepili i już.

Jk nastaw się na to, ze będziesz musiała zwiększać insulinę, im ciaza starsza tym trzeba więcej. najważniejsze, ze masz, w koncu to opanujesz.
 
reklama
No u mnie było tak,że nie pamiętam ile czasu po porodzie bo to było już parę lat temu ale poszłam z małym do przychodni.Lekarka obejrzała i mówi że może zaszczepimy skoro już jesteśmy i dostał dwa w nóżki i jeden w ramię. Po tym dwa dni gorączka i opuchnięcia w miejscach wkłuć i od tego czasu skojarzone(zalecenie lekarki).A zachorował po szczepieniu odra,świnka,różyczka szczepionką Priorix. Dodam że nie miałam wtedy bladego pojęcia o szczepieniach,szczepiłam wg kalendarza.
 
Oj... Ja już też mam mętlik w głowie jeśli chodzi o te szczepienia. Chciałoby się najlepiej....

Jak tam dziś samopoczucie?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Aż zerknelam jakimi nazwami mój był szczepiony
1500372986-aaaaaa.jpeg
1500373002-aaaaaa.jpeg


Też miał priorix - Odra świnka rozyczka ale po skończonym roczku

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi u mnie dziś w nocy kiepsko ze spaniem,jak mąż pójdzie do pracy to chyba się zdrzemnę;) Nic mi się nie chce..
Mimi to jest chyba jak loteria,jefnenu zaszkodzi a innemu nie. Mój miał 18mscy
 
Mi wczoraj strasznie chciało się spać. Ale jakoś się ogarnelam. Wczoraj czułam się strasznie ciężko jak bym niewiem ile przytyla.... A tu dziś mała niespodzianka na wadze parę deko mniej [emoji1][emoji1][emoji1]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi wspaniale:) Świetnie sobie radzisz:* A jak się dziś czujesz?Ja śpię ile się da,bo nie wiadomo kiedy będzie dane mi się wyspać:p
 
Ja od dwóch dni prawie nie śpię, a w dzień nie potrafię odespac, bo zawsze coś sobie do roboty znajdę... Dzisiaj pojechaliśmy myć samochód,co mnie tak zmeczylo, że ledwo do domu doszłam z parkingu :D I odczuwam drugi dzień kłucie w pochwie, coś mi się wydaje, że mój czas nadchodzi, bo i bóle krzyża takie jak na okres mam codziennie już. Ciekawe czy rzeczywiście coś w tym jest.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Zuza dzisiaj w miarę ale wydaje mi się ze jest wyższe ciśnienie niż wczoraj i to dlatego. Ja poki co mam niskie ciśnienie i dodatkowo jak jest niekorzystne na dworze to już klapa....
A Ty kochana wypoczywaj ile możesz bo już niedługo ;)

Parampampam to już pewnie blisko :) Ty rodzisz sn?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
fajnie Zuza, ze mozesz spac. Ja na koncówce to już kompletnie nie mogłam i strasznie mnie denerwowało jak mi wszyscy mówili: śpij, spij, potem się nie wyśpisz. No kurczę śpij, jak nie mozesz:D
Chodzicie na ktg dziewczyny?
 
Do góry