reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

My dzisiaj po szczepieniu i mała marudna.
Z pepco rzeczywiscie róznie z jakoscią, częśc rzeczy musiałam wyrzucić bo się strasznie zmechaciły w praniu. Te body po 5zł kupiłam, ale tylko to jedno szare z króliczkiem, już nie mogę patrzeć na róż, a cieżko kupić coś ładnego i nieróżowego dla dziewczynki. A tu jedno szare i trzy odcienie różu dali:D

Agunia, nie pamietam czy Ci pisałam ale u nas sprawdziła się kombinacja delicol+dicoflor+bobotic forte.

Colorado wysokiej bety Ci życzę:)
 
reklama
Colorado to trzymam kciuki :)
Jeszcze niedawno pamiętam jak ja czekałam na 2 kreski [emoji1]
Po przedostatnim poplakalam się bo wyszła 1 kreska A ja byłam jednak w ciąży..... hehe to było zaskoczenie [emoji5]

Kattaya jakimi szczepionkami szczepisz?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja syna szczepilam 5w1 A teraz też myślałam nad tymi na NFZ ale sama niewiem. Syn nie odczuł praktycznie tych szczepień ....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ona popłakała trochę przy szczepieniu i potem pare razy sie rozplakała tak zalosnie, chyba jej sie przypomniało. A tak to nie ma ani temperatury, ani opuchlizny, teraz juz spi.
 
Dzis myslalam, ze rodze. Pierwszy raz zlapal mnie ni to skurcz ni okropny bol jak na okres. Ja nawet nie wiem jak boli skurcz. W kazdym razie trzymal mnie 15minut, do tego koszmarny bol krzyzowy, parcie na kibelek i nudnosci. Cisnienie 150/110. Wzielam magnez i przeszlo. Teraz tylko lekko cmi brzuch ale juz sama nie wiem czy w nocy bedzie spokoj czy nie. :(
 
Paulina, mam nadzieję, że jeszcze dzieciątko się nie śpieszy na świat. Dawaj znać jak się czujesz.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulina może zaczęły się przepowiadające a one nieźle potrafią nastraszyć...Mam nadzieję,że to nie te właściwe skurcze.
Ja miewam taki raz-dwa razy dziennie i przyznam się że pot mnie zalewa z nerwów w tych chwilach...Dziś mi mąż powiedział,że ma dodatkową pracę na środę i czwartek...Do Dominisia powiedział żeby jeszcze kilka dni w brzuchu u mamy posiedział ;)
 
reklama
Agunia i Colorado :*
Agunia ja mam takie odczucia do ciąży Mimi!Dopiero co robiła test a teraz ponad połowa już za nią:o Dziewczyny na lipcówkach polecają na kolkę krople Sab Simplex(jeśli się nie mylę) ale sprowadzają je z Niemiec bo u nas chyba nie są dostępne.
Colorado trzymam kciuki za wizytę:* Daj znać jeśli będziesz robić Betę:)
Kattaya super,że malutka dobrze zniosła szczepienia:*
 
Do góry