reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
No ja mam nadzieję,że Paulina leży plackiem i odpoczywa tak jak obiecała:)
Ciekawe o której Parampampam ma się stawić w szpitalu...
 
Jk co tam u Ciebie? Wszystko dobrze?
Paulina sie pewnie dobrze bawi:)
Tak. Weekend więc rozjazdy. Cukier nadal ponad norma. Jutro rano diabetolog a później ginekolog. Ja jeszcze pracuje bo wole sobie wziąć wolne i ogarnąć za jednym zamachem... pseudokorporacja...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :*
U nas zapowiada się miły dzionek. Słoneczko ładnie swieci.
Mimo niedzieli postanowiłam rano wziąść się za sprzątanie.... mąż pozdejmowal firany w sypialniach i myje okna :D ja od razu je piore. Wyodkurzalam już piętro. Został jeszcze dół do odkurzania.
Koło 13 mamy plan jechać nad wodę na lody :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Czesc dziewczyny, dobrze myslicie ja dopiero wstalam wypoczeta ;) i mnie nosi, bo piekna pogoda chyba jakis spacer zalicze i gdzies pojedziemy na obiad posiedziec w ogrodku.
Milej niedzieli.
 
reklama
Miłej niedzieli Dziewczyny:*
Ja dopakowałam mojego Łobuziaka:( Ale będę tęsknić...A teraz sprzątam bo po 15.przyjeżdżają rodzice,zaraz będę piekła babkę.
 
Do góry