reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Zuza ślicznie :* wiem, że ciężko się nie przejmować. Moja dobra koleżanka też jest hiper szczupła i przy niej czuję się jak słoń.

Jeśli chodzi o przytyki... to może lepiej odpowiedzieć coś zdecydowanie...

Zawsze mi się w takich sytuacjach przypomina anegdota z Churchillem, kiedy dziennikarka zarzuciła mu, że jest pijany. On jej na to, że może i jest, ale jutro będzie trzeźwy, a ona dalej będzie brzydka.

Nie jest to też szczyt kultury, jednak chodzi o to, żeby utrzeć nosa i nie dać wpędzać się w jakieś durnowate poczucie winy.

Trochę już świruje z tymi staraniami, chciałabym, żeby za 1.5 tyg. test wyszedł pozytywny. Nie spodziewałam się, że będę czuła takie obciążenie psychiczne przy tych staraniach z clo :( a to dopiero 1 cykl :(

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Troszkę mnie nie było ale mąż był w domu i ciągle coś .Od soboty wieczorem jesteśmy sami mąż wyjechał na dwa tygodnie nie powiem łatwo nie jest .Musiałam wsiąść do samochodu najgorsze jest noszenie małego w foteliku.
Piękne brzuszki macie i nie widać po Was wagi 3cyfrowej.Ale ten czas leci jeszcze troszkę i maleństwa będą z Wami .
Ja tydzień temu byłam na ściągnięciu szwów i oczywiście było to bardzo bolesne zrobił się zrost taki 3 cm długi i półtorej cm wystający jak jakiś guz .Waga stanęła w miejscu ani drgnie.Dzis wzięłam ostatnią tabletkę bromergonu i mam nadzieję że wszystkie objawy uboczne szybko miną .
W piątek była u nas drugi raz położna Michaś waży już 3600 .Jedyne co to męczą go kolki ale jakoś musimy to przeżyć .Buziaki dla Was :*
IMG_20170710_185540.jpg
IMG_20170710_185610.jpg


dqprh37147u4tr1q.png
 

Załączniki

  • IMG_20170710_185540.jpg
    IMG_20170710_185540.jpg
    282 KB · Wyświetleń: 328
  • IMG_20170710_185610.jpg
    IMG_20170710_185610.jpg
    286,1 KB · Wyświetleń: 338
Mimi dziekuje, obecnie 107,8kg. Zaczynalam z 96kg.

Na rzeczy dla dzieciaczkow polecam Ci szczerze worki prozniowe! Pierzesz, prasujesz, wkladasz, zasysasz, wyciagasz i wszystko nadal oblednie pachnie, nie jest skurzone. Moze sie pogniesc jedynie. Ja uzywam tych workow do wszystkiego! Sa niesamowite :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
No co ty , ze ty tyle wazysz ! Wyglądasz boosko [emoji7][emoji7][emoji7]

Sorry za wtrącenie , ale śledze Was co nie co a madagos jest ze mną na październikowych mamach [emoji6] tez mam na + i mialam przed ciąża .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 28t0d [emoji594]
 
Ale się dzieje :) Ja dziś od rana w biegu, więc ciężko mi było do Was zajrzeć. Na Gabrysia i Michasia aż miło patrzeć, super mali panowie.

Dziewczyny, wszystkie wyglądacie OBŁĘDNIE!!! Piękne brzuszki i w ogóle fajne z Was babki. A kto uważa inaczej niech spada!

Ja na pewno wyglądam gorzej od Was nie będąc w ciąży [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam już kilka zabawek dla dziecka i przytulanke . Początkowo raczej nie będę dawać tego dziecku. Zabawki w łóżeczku są niebezpieczne dla noworodka...
 
No co ty , ze ty tyle wazysz ! Wyglądasz boosko [emoji7][emoji7][emoji7]

Sorry za wtrącenie , ale śledze Was co nie co a madagos jest ze mną na październikowych mamach [emoji6] tez mam na + i mialam przed ciąża .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 28t0d [emoji594]
Witaj:) I zapraszamy:)
 
Colarado dziękuję:* Hihihi:) Ja to jestem taka doopa i nie potrafię być złośliwa...Ale chyba będę musiała się nauczyć.Wszystkie trzymamy mocno kciuki aby się udało:*
Agunia Michaś piękny:* Przykro mi z powodu zrostów:( Mam nadzieję,że rozłąka z mężem szybko zleci:*
 
reklama
Wróciłam, zyję, było super:)
Agunia słodziak:)
Cześć xBum.
Zabawki to chyba bardziej są dla niemowlaków niebezpieczne w łóżeczku. Noworodek to wiele z nimi nie zrobi. Tak samo nie polecają kocyków, poduszek, ochraniaczy. Ja sobie kupiłam monitor oddechu i trochę spokojniejsza jestem. Wiadomo, ze uważam, ale to był chyba jeden z najlepszych zakupów, tak to nie wiem jak bym spała. Porodem to sie jakoś strasznie nie schizowałam, ale bałam się śmierci łóżeczkowej, zakrztuszenia, bo moja mała duzo ulewała na poczatku.
 
Do góry