reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ka. 2606 Na pewno nie jest tak źle :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Wróciłam, zyję, było super:)
Agunia słodziak:)
Cześć xBum.
Zabawki to chyba bardziej są dla niemowlaków niebezpieczne w łóżeczku. Noworodek to wiele z nimi nie zrobi. Tak samo nie polecają kocyków, poduszek, ochraniaczy. Ja sobie kupiłam monitor oddechu i trochę spokojniejsza jestem. Wiadomo, ze uważam, ale to był chyba jeden z najlepszych zakupów, tak to nie wiem jak bym spała. Porodem to sie jakoś strasznie nie schizowałam, ale bałam się śmierci łóżeczkowej, zakrztuszenia, bo moja mała duzo ulewała na poczatku.
A jak działa taki monitor?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi ma wmontowany czujnik oddechu i kiedy dziecko przez dluzsza chwile nie oddycha czy "zawiesza sie" to wlacza sie alarm. Ja mam takie jakby dwa plaskie krazki ktore wklada sie pod materac i urzadzenie z alarmem wiesza sie na szczebelki lozeczka.
 
Hejka dziewczyny, dołączyłam do forum jakiś czas temu i widzę mam w tym temacie trochę do nadgonienia ale przyznam, że wiele z Was nie wygląda odpowiednio do tematu wątku :p Pociesza mnie to, że kilogramy to nie wszystko :p
Ja zaczynałam już ciążę z nadwagą a każda wizyta w gabinecie to dla mnie koszmar z powodu wchodzenia na wagę. Kończę powoli ciążę z około 20 kg na plusie. Ile obecnie ważę i przytyłam w ciąży dowiem się w piątek ale obawiam się, że dochodzę powoli do setki :O Dodam tylko, że wysoka nie jestem :/ Pozdrawiam mamusie :)
 
Mimi ja mam taki montowany na pieluszce. Też chciałam najpierw ten pod materacyk, ale doczytałam, że jak dziecko śpi w wózku czy na łóżku to nie ma tego jak zamontować. Więc kupiłam najpierw ten, ale za jakiś czas kupię ten pod materacyk bo ten z pieluszki pewnie bedzie ściagać.
Jaki masz Paulina? Ja myślałam o Babysense, teraz mam snuza.

Cześć Joanna. Kiedy rodzisz? Chłopczyk, dziewczynka?
 
Czesc Joanna! Na kiedy masz termin? Spoko, zrzucimy ten balast po porodzie. Trzeba byc dobrej mysli no i miec checi :)

Kattaya ja mam wlasnie ten babysense, pozyczony od brata ale jest. :) Jedynie zastanawia mnie jak sobie poradze z przenoszeniem go codziennie z dostawki do lozeczka. Chce by mala w nocy spala z nami w sypialni a w ciągu dnia w swoim pokoiku zeby sie przyzwyczajala. I albo bede przenosic ten sprzet albo bede uzywac tylko w sypialni. Sama jeszcze nie wiem..
 
Hejka dziewczyny, dołączyłam do forum jakiś czas temu i widzę mam w tym temacie trochę do nadgonienia ale przyznam, że wiele z Was nie wygląda odpowiednio do tematu wątku [emoji14] Pociesza mnie to, że kilogramy to nie wszystko [emoji14]
Ja zaczynałam już ciążę z nadwagą a każda wizyta w gabinecie to dla mnie koszmar z powodu wchodzenia na wagę. Kończę powoli ciążę z około 20 kg na plusie. Ile obecnie ważę i przytyłam w ciąży dowiem się w piątek ale obawiam się, że dochodzę powoli do setki :O Dodam tylko, że wysoka nie jestem :/ Pozdrawiam mamusie :)
Hej. Jak się czujesz? Setka to nie tak źle :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
No właśnie dlatego zdecydowałam się póki co na ten na pieluszke. Ja ją jeszcze kładę w wózku na drzemki, w wózku też śpi jak jesteśmy u teściów, a ten możesz założyć wszędzie, jest malutki.
Mimi ja z córką też nie miałam, nawet nie wiedziałam, ze coś takiego jest.
 
reklama
Do góry