reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Witajcie.

Na pozbycie się wody polecam dużo pić wody do tego rumianek i pokrzywę. Mi to pomaga.

Synek bardzo boleśnie rusza się w brzuchu aż momentami mam wrażenie że zaczyna się poród... W nocy obudziłam się z bardzo napiętym brzuchem i strach mnie taki ogarnął. Jejku jak ja to przeżyję.
Do tego podbrzusze bardzo kłuje. To sobie ponarzekałam...

Jutro jadę z mężem do większego miasta i pochodzę po galeriach. Mam nadzieję że dam radę. Nie mam bluzek do karmienia. Zrobiłam 2 prania i pogoda jest taka lipna że zaraz chyba znowu będzie padać i trzeba będzie w mieszkaniu dosuszyć.
Denerwują mnie sąsiedzi bo ciągle tylko kiedy i kiedy? Sama nie wiem kiedy. Jak można być takim upierdliwym...

Buziaki dla Was !!!
Może weź nospe. Brzuszek się trochę rozluzni.
U nas dziś mega gorąco.... ledwo zipie ;)
Zrobiłam pierwsze pranie ciuszkow i czekam aż poschna to wstawię następne. Muszę pożyczyć od mamy suszarkę bo tak na jednej wieszac i czekać to będę się dlubac parę dni ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Madagos a ty czasem nie pomylilas grup na forum..? Laska z ciebie! I jaka ladna :)
To lecialas specjalnie dla Adele do Londynu czy przy okazji? Ale bym sie wsciekla..

Inka, dzis w nocy byla pelnia duzo dziewczyn na forum u mnie skarzylo sie na skurcze i bole. Moze cos w tym jest.

Kurde, spalam do 12 :D i to jeszcze telefon mnie obudzil. Nie lubie tak, bo mam krotki dzien i musze sie predko zwijac ze wszystkim a ja lubie w spokoju. Dzis gotuje zurek.

Asia cudny Gabrys. A ty sie waga nie przejmuj, powodzenia niech leci w dol.

Milego dnia!
 
Hej Dziewczyny:)
Inka u mnie podobnie,myślę że to skurcze przepowiadające się zaczęły:/ Ja dziś nad ranem też byłam w strachu że to już ale przeszło.Cała się spociłam ze strachu i musiał zmieniać piżame...
Paulina może coś jest na rzeczy z tą pełnią...
Madagos pięknie!Chyba masz ciężkie kości dziewczyno!!!
Ja to mam wrażenie że wszystkie pomylilyście forum!Ja przy Was to jak wieloryb...:(
 
Zuza, nie gadaj, piękna jesteś :) Ależ już u Ciebie bliziutko :) jesteś tydzień dalej niż ja, a ja to się już tak schizuje, ze niedługo rodze, że masakra! Dzisiaj kupiłam w końcu kosmetyki dla dziecka i jestem spokojniejsza. Spakowałam sobie też do torby wodę i biszkopty, więc jakby co, jestem zabezpieczona :D

Ja dzisiaj w nocy prawie nie spałam, ale może pełnia rzeczywiście jest wytłumaczeniem. Codziennie nad ranem mam intensywne myśli o porodzie...

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Jesteście bardzo miłe:* Ale doopsko to ja mam jak szafa 5cio drzwiowa:/
Parampampam tak,coraz bliżej:/ Super,że jesteś spakowana:* Ja prawie też:p Tzn.czekam jeszcze za dwoma paczuszkami;)
Moi rodzice mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli,bo wzięli urlop od przyszłego poniedziałku i zapowiedzieli że wezmą Kubę do siebie na dwa tygodnie:) Także niech maluszek poczeka jeszcze tydzień to ja będę spokojna że Kuba będzie miał opiekę i spokojniej podejdę do porodu bo na razie to jestem przerażona...
Mimi ważę 106kg :'(
 
Do góry