reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Zuza idz bo ci nakopie!! Bardzo ladny brzuszek, pileczka, nogi szczuple, zero rozlania.. wiec o co chodzi?!

Tak sobie wlasnie mysle, jakie to przykre patrzac na was i sluchajac waszych kompleksów i braku pewnosci siebie.. ze to swiat jest podly, bo nawbijal nam do glow ideal i jedyny sluszny wyglad kobiecy.. a kiedys przeciez kobieta "dorodna" byla porzadana, swiadczylo to o dobrym zdrowiu i plodnosci. Takie Rubensowskie ksztalty. Teraz w dobie Internetu, spaczonych umyslow i monopolu modowego gejowskich projektantow, ktorzy narzucaja nam obraz bezpiersiowego szkieletora nie ma miejsca na normalnosc. A przeciez my wszystkie jestesmy piekne! Nie dajmy sie tym facetom, stereotypom, dazeniu do pseudoidealnosci ktorej nie ma. Bo chude nie znaczy szczęśliwe. Wazne, ze mamy kochajacych mężczyzn u swego boku dla ktorych jestesmy boginiami.. ;) Rownie wazna a nawet najwazniejsza sprawa to pokochanie i zaakceptowanie siebie, bo w koncu zwiazek sam ze soba jest tym jedynym nierozerwalnym i na cale zycie wiec warto by bylo zyc ze soba w zgodzie i harmonii. :)

To mnie wzielo, sorry dziewczeta. :D
 
Paulina masz rację ale bądź tu szczęśliwa z takiego wyglądu jak w Koło laseczki po 50kg i ciągle na dietach hehehe
Ja to bym chciała ważyć 70kg i to by mi wystarczyło ;)

Zuza dałabym Ci dużo mniej. Mobi tak jak mówi Paulina masz super nogi!

hchy43r8h8l5x99d.png
 
To prawda ale jesteśmy szkalowane przez społeczeństwo i jak tu się czuć dobrze w swojej skórze.A w sobote widziałam się z moją super fit siostrą która wyśmiewała się z mojego syna że jest kulka także tego:/ A ona yo je tylko warzywa i płatki owsiane.No i lata na silownie i popija koktajle bialkowe...
 
Masakra.... nie mogę znieść jak dorosłe osoby szydza z dzieci!!!!!
Bardzo często te grubsze wyrastają na chudych nastolatków.

No i Zuza Twoi rodzice stanęli na wysokości zadania :* Mam nadzieję ze syn będzie się u nich dobrze czuł

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A ja mam pytanie do Was: kupujecie pierwszą przytulanke dla swojego niemowlęcia? Czy ma to sens w pierwszych tygodniach życia?

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Zabawki zaczęłam jej pokazywać tak gdzieś po miesiącu, założyłam też karuzelkę. I te ksiązeczki kontrastowe są teraz polecane.
Ja dziś idę na zumbę, pierwszy raz po porodzie. trzymajcie kciuki żebym przezyła:D
 
Do góry