reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mi się tez właczył dwa razy, gdzie rzeczywiscie coś się działo, i chyba jeszcze ze dwa razy jak źle założyłam. W sumie to niby nie zalecają jak nie ma wskazan typu wcześniactwo, ale ja jakoś tak czułam, ze potrzebuję:)
 
reklama
I ja się witam:)
Joanna zapraszamy częściej:) Napisz coś o sobie:skąd jesteś,czy masz już dzieci,jak się teraz czujesz?Pozdrawiam,fajnie,że dołączyłaś:)
Ja też myślę o monitorze oddechu,ale na razie brak kasy na taki wydatek.
 
Zuza ja tez nie z tych z nadmiarem kasy, ale kupiłam tańszy wózek, łóżeczko też mam najprostsze, bez bajerów i starczyło.
 
Popatrz na olx. Są od 200zl A potem znow możesz sprzedać.
200zl sporo ale gdyby miało pomóc... ja póki co muszę pokupic inne rzeczy i zobaczę na koniec takie bajery ;) jej dobrze ze mam tyle ubranek ....
1499753560-aaaaaa.jpeg

wczorajsze pranko. Jeszcze cala sterta niebieskich i zielonych do uprania :D

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Tak myślę że do pól roku to będę dokupowac ale pojedyncze sztuki. Nie planuje 3 dziecka więc nie ma sensu kupowania nowych. Chyba że to jednak będzie cora to coś różowego w kwiatki i sukieneczki będą konieczne hehe ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Jestem ze Szczecina i mam termin na 22.07, ale mam nadzieję, że chociaż te pare dni szybciej mała się zdecyduje wyjść, bo już chodzić nie mogę i to nie metaforycznie, ale naprawdę, parę kroków to jest max z moim kręgosłupem :/ To będzie nasza pierwsza córka :)
Ja się nastawiam tylko pozytywnie, że jak dam radę to zacznę ćwiczyć i jakoś ta waga zejdzie. Najlepsze w tym jest to, że zanim zaszłam w ciążę to schudłam parę ładnych kilo, a teraz wszystko "stracone" :p Chociaż też uważam, że to mogło być tak, że jak zmieniłam tryb życia i schudłam to tylko dzięki temu udało mi się zajść w ciążę, mimo problemów z hormonami i moimi i męża. Więc może nie ma tego złego... ;)'
Tak się też zastanawiałam, czy jest tutaj taki wątek, bo nie mogę znaleźć, o powrocie do (względnej oczywiście ;) ) formy po porodzie. Mnie zawsze to jakoś motywuje do wzięcia się w garść jak widzę postępy innych ludzi.
 
reklama
Joanna super:) A macie już imię dla córeczki? Mam termin tydzień po Tobie:) My tutaj planujemy się motywować bo sporo dziewczyn rodzi niedlugo po sobie to jak dojdziemy do siebie to będzieny się wspierać w podejmowaniu wysiłków:)
 
Do góry