reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witajcie kobietki! Po dlugiej Londynskiej przerwie wracam :)
Adele odwolala koncert na ktory specjalnie lecialam z Polski... Rano w TV wszystko huczalo, ze wieczorengo koncertu nie bedzie. Podroz z ogromnymi opoznieniami trwala ponad 12h, powrot rowniez 2h opozniony. Jakis ferelny ten wyjazd byl + jak wrocilismy to kaluza wody w kuchni- zamrazalnik padl. Dzisiaj ma przyjechac nowa lodowka...

Waga +11kg na plusie. (28tydzien) Przytylam 4,5kg w 2 tygodnie i uwierzcie to nie jest waga z czekolady, pizzy itp. Mam opuchniete cale kostki, spuchniete dlonie, cale nogi czuje ze sa takie napuchniete, miekkie, nalane woda... W ostatnim momencie sciagnelam obraczke bo teraz nie mialabym juz szans.

Gratuluje pieknych dzieciaczkow oraz wspanialych wynikow wagowych - Paula i Mimi. Super dziewczyny!

Ja sie pochwale chociaz zdjeciami z wyjazdu :)
1499667943-aaaaaa.jpeg
1499667952-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Madagos wyglądasz wspaniale! !!![emoji44]
Ile Ty wazysz?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja wczoraj zwiozlam od mamy chyba z 10 worków ubranek po synku. Zaczęłam już przegląd. Ogólnie stan idealny. Wyrzucilam dopiero ze 3 rzeczy.
Mam zamiar uszykowac rozmiary 56, 62 i 68.
Popiore to wszystko teraz i potem z miesiąc przed porodem.

A tu kupka Z 3 worków ;)
1499675117-aaaaaa.jpeg


hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi dziekuje, obecnie 107,8kg. Zaczynalam z 96kg.

Na rzeczy dla dzieciaczkow polecam Ci szczerze worki prozniowe! Pierzesz, prasujesz, wkladasz, zasysasz, wyciagasz i wszystko nadal oblednie pachnie, nie jest skurzone. Moze sie pogniesc jedynie. Ja uzywam tych workow do wszystkiego! Sa niesamowite :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem jak wy to robicie, że tak dobrze wyglądacie :) mam wagę zbliżoną a kurde u mnie wszystko jest grubsze, i ręce i nogi i dupsko i twarz ! A niska też nie jestem ... Ehhh :-) :-) :-) :-)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laseczki ☺ tu co jedna to ladniej wyglada ☺

Zuza nie czytajcie takich histori ☺ na kiedy Zuza masz dokladny termin?

U nas upalnie chyba przez to Gabrys jakis marudny i piskĺiwy ale dajemy rade ☺

Wspolczuje Wam teraz ciaz ja rodzilam koniec kwietnia i bylo goraco na szczescie nie puchlam.

Co za porzadeczek w szafkach jak dzidzia sie urodzi juz tak nie bedzie jak czlowiek czegos szuka a malenstwo placze ☺

Milego dnia dziewczynki i pozdrowienia od Gabrysia ☺
 

Załączniki

  • 20170708_193018.jpg
    20170708_193018.jpg
    256,5 KB · Wyświetleń: 60
Mimi dziekuje, obecnie 107,8kg. Zaczynalam z 96kg.

Na rzeczy dla dzieciaczkow polecam Ci szczerze worki prozniowe! Pierzesz, prasujesz, wkladasz, zasysasz, wyciagasz i wszystko nadal oblednie pachnie, nie jest skurzone. Moze sie pogniesc jedynie. Ja uzywam tych workow do wszystkiego! Sa niesamowite :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
To musisz być sporo wyższa ode mnie bo ja mam 107kg A wyglądam dwa razy jak Ty ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej Asia .
Ja odpukac też nie puchne. Mam nadzieję ze tak zostanie bo wiem co to znaczy....
A Ty dawaj swoja fotkę ;) jak waga? Spada?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
To co spadlo po ciazy to 1kg mniej niz ja zaczynalam i stanela i narazie nie rusza w dol 102 kg sie trzyma ale tez nie idzie w gore. Ja sobie to zdjec nie robie haha ale kiedy pstrykne i wysle ☺
 
reklama
Witajcie.

Na pozbycie się wody polecam dużo pić wody do tego rumianek i pokrzywę. Mi to pomaga.

Synek bardzo boleśnie rusza się w brzuchu aż momentami mam wrażenie że zaczyna się poród... W nocy obudziłam się z bardzo napiętym brzuchem i strach mnie taki ogarnął. Jejku jak ja to przeżyję.
Do tego podbrzusze bardzo kłuje. To sobie ponarzekałam...

Jutro jadę z mężem do większego miasta i pochodzę po galeriach. Mam nadzieję że dam radę. Nie mam bluzek do karmienia. Zrobiłam 2 prania i pogoda jest taka lipna że zaraz chyba znowu będzie padać i trzeba będzie w mieszkaniu dosuszyć.
Denerwują mnie sąsiedzi bo ciągle tylko kiedy i kiedy? Sama nie wiem kiedy. Jak można być takim upierdliwym...

Buziaki dla Was !!!
 
Do góry