reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Wow, super dziewczyny!!! Marzę o takim wyniku w przyszłości :) Miłego popołudnia Wam życzę :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak czytam na lipcowkach, jakie porody z komplikacjami mają miejsce, to mi się włos na głowie jeży...

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
O matko.... co za historie :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Witajcie kobietki! Po dlugiej Londynskiej przerwie wracam :)
Adele odwolala koncert na ktory specjalnie lecialam z Polski... Rano w TV wszystko huczalo, ze wieczorengo koncertu nie bedzie. Podroz z ogromnymi opoznieniami trwala ponad 12h, powrot rowniez 2h opozniony. Jakis ferelny ten wyjazd byl + jak wrocilismy to kaluza wody w kuchni- zamrazalnik padl. Dzisiaj ma przyjechac nowa lodowka...

Waga +11kg na plusie. (28tydzien) Przytylam 4,5kg w 2 tygodnie i uwierzcie to nie jest waga z czekolady, pizzy itp. Mam opuchniete cale kostki, spuchniete dlonie, cale nogi czuje ze sa takie napuchniete, miekkie, nalane woda... W ostatnim momencie sciagnelam obraczke bo teraz nie mialabym juz szans.

Gratuluje pieknych dzieciaczkow oraz wspanialych wynikow wagowych - Paula i Mimi. Super dziewczyny!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry