reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oooo matko.... IG 80 [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi tak chcemy 3 dziecko ja bym chciala tak do 30-stki urodzic trzecie obecnie mam 26 lat.
Z tym undeksem to tez roznie nieraz wysoli a każdy inaczej reaguje.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka, ale mam nadzieję, że nie ma zalamki tylko po prostu nastawienie, że to tak naprawdę nie była jeszcze realna próba? :*

Ja jeszcze o obiedzie nie zaczęłam myśleć, chyba się pójdę przejść dla relaksu. Tak jak myślałam, jestem rozbita i wykończona po wczorajszej pracy.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Dzięki Dziewczyny, ale spoko załamki nie ma. Najwyżej byłaby niespodzianka :)

Ja kupiłam makaron razowy i kurki i będę coś kombinować. A z bobu to uwielbiam pastę do pieczywa chrupkiego [emoji39]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki ☺

Olenka jak ja Ci zazdroszcze spania Twojej malej moj wczoraj zasnal o 24 wstal po 1 a pozniej o 5 rano jak narazie to najdluzszy sen to 5 godz nie wiem kiedy to minie. On przez to napinanie sie tez noe spi bo niby spi napnie aie i budzi sie.
Tak mimi i espumisan daje i takie kropelki na trawienie laktozy mam i to bez rozbicy czy cos zjem czy nie sie napina wczorah lekarka mowila ze taka jego natura.

Dziewczyny czy ktoras z Was robi rissoto? Mozecie dac przepis?

Mi to tak dzis spac sie chcialo ale maly mial inne plany a teraz spi jak ja juz sie rozbudzilam ☺

A co do tej dziewczyny ze szpitala to byla wogole bez wstydu chodzila cala zalana krwia brudqska a biustonosza wogole nie miala bo mowila ze rozmiaru nie ma ba nia ale nawet zwyklego noe miala i chodzila zalana od mleka okropne a koszule miala za mala i jak jej poszla w szerz to zrobila sie taka krotka ze majtki cale na wierzchu byly oczywiscie bez szlafroka chodzila okropne.

Milego dnia dziewczynki ☺
 
Nigdy nie jadlam bobu.

Asia to co opowiadasz to straszne jest. Takich zasyfionych, flejowatych ludzi nie idzie powaznie traktowac.. zawsze mi sie wydaje ze musza miec cos przetracone pod kopula ;)
 
Hej dziewczynki [emoji5]

Olenka jak ja Ci zazdroszcze spania Twojej malej moj wczoraj zasnal o 24 wstal po 1 a pozniej o 5 rano jak narazie to najdluzszy sen to 5 godz nie wiem kiedy to minie. On przez to napinanie sie tez noe spi bo niby spi napnie aie i budzi sie.
Tak mimi i espumisan daje i takie kropelki na trawienie laktozy mam i to bez rozbicy czy cos zjem czy nie sie napina wczorah lekarka mowila ze taka jego natura.

Dziewczyny czy ktoras z Was robi rissoto? Mozecie dac przepis?

Mi to tak dzis spac sie chcialo ale maly mial inne plany a teraz spi jak ja juz sie rozbudzilam [emoji5]

A co do tej dziewczyny ze szpitala to byla wogole bez wstydu chodzila cala zalana krwia brudqska a biustonosza wogole nie miala bo mowila ze rozmiaru nie ma ba nia ale nawet zwyklego noe miala i chodzila zalana od mleka okropne a koszule miala za mala i jak jej poszla w szerz to zrobila sie taka krotka ze majtki cale na wierzchu byly oczywiscie bez szlafroka chodzila okropne.

Milego dnia dziewczynki [emoji5]
Matko kochana to tragedia z ta dziewczyna. [emoji32] leZalas z nią na sali?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry