reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Też bym tak nieraz chciała hehe

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Bo nie trzeba się tyle przejmować może, tylko brać wszystko jak się należy :D dziewczyna szczera była przynajmniej z tym głodem :D

Słuchajcie, ja mam dwa koty, jeden to taki totalny obżartuszek i na dodatek trochę ma nadwagi. Ale jak on nie zgłasza chęci zjedzenia czegoś, to znaczy, że na sygnale do weta trzeba!! [emoji14]

Morał taki, że trzeba być sobą, tadam :D

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
wpisałam w wyszukiwarkę "otyłość w ciąży" i jako pierwsze wyskoczyło mi forum..
W poniedziałek dowiedziałam się, że zostanę mamą. O dzidziusia staraliśmy się pół roku. Jednak po wielkiej fali szczęścia, dotarło do mnie, że będę otyłą mamą i ogarną mnie strach.
Mam 160cm wzrostu i 101 kg. Czy mogę do Was dołączyć?
 
Cześć Szafirek. I gratulacje! To pierwszy dzidziuś?
Nie martw się na zapas i nie stresuj. Na pewno wszystko będzie dobrze.
 
Tak to pierwsze maleństwo :)
Jakoś pierwsze co przeszło mi przez głowę to to że lekarze będą krytykować moją wagę i decyzję o dzidzi. Wstydzę się tego jak wyglądam. Ale wyglądam tak i już.. Teraz pomimo ciągłego głodu będę musiała pilnować się bardziej niż zwykle.
Choruję na niedoczynność tarczycy, hashimoto. I to dzięki temu przytyłam w 2 lata 50kg... Od lipca zeszłego roku udało mi się zrzucić 15. Ale nie wiem co dalej.
 
Szafirek witaj !
dolaczal w grupie razniej.
Ja bylam dzisiaj u gina wszystko jest ok smialam sie do niego ze muszę w kolejna ciążę zajść bo on wypasiony nowy sprzęt do usg ma to sie smial i zapraszał.
Teraz tez po roku zrobic cytologie.
Asia Zosia od kiedy skończyła 6 tyg przesypia noce tzn chodzi spac miedzy 19-20 i spi tak roznie jesli do 5-6 to juz jest pobudka nasza ale zdarza sie ze obudzi sie kolo 4 to zje i wtedy spi do okolo 7 i ja wole to druga opcje he he
Co do szczepionek my szczepimy tymi refundowanymi .
Kurcze tak to jest z rodzina najlepiej na zdjęciu ja tez musze sama dac rade ale co tam my silne babki jestesmy.
Lekarz pytal o antykoncepcję ale mowilam ze nie chce po 3 dziecku mowilam ze o czyms pomyślimy.
Mimi 124 to nie tak zle z cukrem .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Szafirek, gratulacje!!! I witamy serdecznie :)

Na pewno wszystko będzie dobrze. Byłaś już u lekarza? Masz jakiegoś zaufanego?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
wpisałam w wyszukiwarkę "otyłość w ciąży" i jako pierwsze wyskoczyło mi forum..
W poniedziałek dowiedziałam się, że zostanę mamą. O dzidziusia staraliśmy się pół roku. Jednak po wielkiej fali szczęścia, dotarło do mnie, że będę otyłą mamą i ogarną mnie strach.
Mam 160cm wzrostu i 101 kg. Czy mogę do Was dołączyć?
Hej. Pewnie że dolanczaj do nas [emoji4]
gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy :)
Waga się nie martw.... ja mam ok 164cm I już 107kg....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry