reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mi się wydaje, że ta dziewczyna mogła być jakaś chora albo opóźniona, bo nie wierzę, że zdrowy człowiek nie ma wstydu do tego stopnia.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Hej:)
Paulina przeziębienie Cię dopadło?Współczuję:/ I ja też nigdy nie jadłam bobu.
Asia masakra...Ale ja znam jedną taką babę też...Przybrana siostra mojego męża taka jest:/ Nie będę się wdawać w szczegóły bo na samą myśl mi niedobrze:/
Ka.2606 Jak robisz pastę na chleb z bobu?
U mnie dziś mięso z udek kurczaka,ziemniaki i sałata;) A jutro.mój ulubiony obiad w ciąży ziemniaczki,jajka i mizeria:)
 
Dziewczyny koniecznie spróbujcie bobu. Mniam [emoji16][emoji173]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Na pewno wszystko będzie dobrze. Byłaś już u lekarza? Masz jakiegoś zaufanego?
Byłam u gin w poniedziałek bo 3 tygodnie wcześniej umówiłam się na rutynowe badanie, tymczasem rano zobaczyłam II kreskę. Nic nie było jeszcze widać i mam przyjść w kolejny poniedziałek.
Mam dwie panie gin.. Jedną prywatnie, a jedną na NFZ i nie wiem teraz właśnie u której prowadzić ciążę.

Zuza mam nadzieję, że właśnie tak będzie. Chociaż tyle ile we mnie radości tyle samo strachu.

Dziękuję za przyjęcie, cieszę się że znalazłam miejsce gdzie ktoś mnie rozumie, a nie twierdzi że wydziwiam :p
 
A jak robicie ten bob?

Tak, przeziebienie.. wyszlo spanie przy otwartym oknie, ale jak spac jak czlowiek caly zlany potem? :/
 
Dziewczyny, z past na kanapek polecam taką z fasoli białej (jasiek). Z tego co sprawdziłam ona ma niższy ig od bobu.

Ugotowaną fasolę blenderujemy dodając trochę wody z jej gotowania, oliwę z oliwek, świeży czosnek i pietruszkę zieloną, troszkę soli do smaku. Wszystko zblenderować na gładką w miarę masę :)
Fasolę oczywiście trzeba namoczyć przez noc.

Moja ulubiona ;)


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry