reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza jestem 3 w kolejce. Jedna Pani już w gabinecie więc za ok. godzinę powinnam być po.... :)

Colorado myślę że otylym jest dużo ciężej bo niedosc ze dzwigaja swoje kilogramy to dochodzi jeszcze ciężar ciąży. A Ty ile teraz wazysz?
I jaka dietke masz? Liczysz kalorie?

Parampampam i nas wreszcie słońce i bez deszczu

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi to jeszcze chwila i zobaczysz maluszka:) Trzymam kciuki:*
Parampampam dlatego wolalabym poród sn.
Ja też myślę,że nam wcale nie jest łatwiej.Nasze stawy są już obciążone a tu dochodzą dodatkowe kilogramy:/
 
a ja Wam powiem z mojego doświadczenia, ze pierwszą ciąże zniosłam gorzej, stratowałam z wagą ponizej 55 kg. Strasznie bolał mnie kręgosłup, ale naprawdę okropnie. Teraz chyba był już przyzwyczajony do dxwigania i nie bolał. I zgodzę się z Parampampam, ze aktywność fizyczna przed pozwala dużo lepiej znieść ciaze.
 
Kattaya to też byłaś szczupła przed pierwszą ciąża.Ja zaczynałam z bardzo podobną wagą bo 54kg a na końcówce aż strach pisać. :/ Ale super zniosłam całą ciąże,żadnych bóli,nic...A teraz najgorzej jest mi wstać z łóżka i jak za dużo chodzę to podbrzusze boli...
 
Jestem już w domu. Łożysko na przedniej ścianie ale dość wysoko. Pewnie dlatego słabo czuję ruchy choć jest już coraz lepiej :) dzidzia schowala nogi za łozysko i nie było widać co tam ma więc chłopiec nadal niepotwierdzony :) zobaczymy siódmego na polowkowym. Maleństwo z wymiarów większe i 5dni :)
Niestety mam uplawy podbarwione krwią i znów dostalam gynalgin.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
No i niestety cukier jest za wysoki. ... powiedziała ze do 140 Max po 2h... Zoe teraz ze to słodyczy i dietka. ... także dziewczyny dopytajcie o te wyższe normy czy na pewno takie powinny być.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry