reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Od miesiąca w Tesco widziałam buciki dla Zuzi z Myszką Minnie, były po 33 zł i jedna taka para powieszona wśród innych. Nie kupowałam ich, raz, że nie miałam kasy, a dwa, że były za drogie. Tydzień temu na metce pojawiła się długopisem napisana cena "23,10", przypuszczałam, że dojdzie do obniżki, ale nie było charakterystycznej czerwonej nalepki obniżkowej Tesco:D I tak o to dzisiaj, po wypłacie weszłam do Tesco, patrzę, a one przecenione na 20,10 zł:D:D Od razu je wzięłam:D Przy kasie wybiło 23,10, ale poszłam do obsługi klienta i zwrócili mi te 3 zł i tak o to mamy pierwsze buciki Zuzi na okres 3-6 miesiąca:) Buciki jak buciki, bo przecież ani stawiać jej nie będę ani chodzić nie będzie jeszcze, ale może przynajmniej cieplej jej będzie:D A jaką ja mam radochę...;D

buciki.JPGZdjęcie mojego autorstwa;p
 
reklama
ainhoa śliczne buciki:-)

ja dzisiaj ide na przymiarke sukni ślubnej:-) i wieczorem rozwozimy ciasto weselne sasiadom.


umnie juz polowa ciazy:szok:

kiedy ja poczuje kopniaki?
bo ruchy bąbelkowe juz czuje nawet takie głośne sie zdarzaja, i ciekawa jestem kiedy kopniaki poczuje:tak:
 
A próbowałaś w różnych pozycjach np. poleżeć trochę na plecach, posiedzieć w pozycji z wypiętym brzuchem??
Pierwsze dziecko później się czuje;)

10 dni do wesela, o to dzisiaj u nas z ciastem będziesz, ale fajnie:D:D
 
Madzialenka, jak chcesz ozywic dzieciatko, to... U mnie zwykle dzialalo cos slodkiego lub troche coli i Karol dostawal glupawki. Ale tez licz sie z tym ze pierwsze dzieciatko troche pozniej sie czuje - nie wiem czemu.

Odwalilam polozna. Mial byc tlumacz, nie bylo... Polozna chciala przelozyc termin, ale stwierdzilam ze skoro juz tu jestem to przynajmniej sprobujmy, byle mowila powoli i dala mi drugi egzemplarz karty bo lepiej czytam niz rozumiem ze sluchu. No i dalo rade. BYla heca zeby jej wytlumaczyc ze mialam gestoze w ciazy bo oni tego zlowa nie znaja, ale wytlumaczylam jej ze moje nerki wyszly, cisnienie krwi poszlo w gore i pojawil sie problem z moczem i.. pojela.:-D Nie bylo tak zle, dokad nie doszlo do wazenia.. BMI powyzej 37, waze z ciuchami ponad 103kg. Bosssko... No, bez ciuchow mam 102,1, to bylo sie tego spodziewac. Nastepna wizyta u poloznej 29.08, termin scanu i konsultacji lekarskiej :)baffled:)przyjdzie poczta, Clexane mam zagwarantowany. Juz sie ciesze...
 
Hej Laseczki:-)
ainhoa buciki są przesłodkie.
Madzialenka zjedz coś słodkiego to podobno pomaga albo poskacz trochę (tak mówiła położna) :tak:
kłaczek super, że wizyta się udała. Ja chodzę do szpitała gdzie mój mąż pracuję i mam jego jako tłumacza zawsze pod ręką w razie czego.
Ciekawe co tam u emnaai???
 
Hej Laseczki:-)
ainhoa buciki są przesłodkie.
Madzialenka zjedz coś słodkiego to podobno pomaga albo poskacz trochę (tak mówiła położna) :tak:
kłaczek super, że wizyta się udała. Ja chodzę do szpitała gdzie mój mąż pracuję i mam jego jako tłumacza zawsze pod ręką w razie czego.
Ciekawe co tam u emnaai???
No właśnie nie mam żadnych wieści od niej, a podałam jej swój nr telefonu. Patrzyłam też na lipcówki, ale ona rzadko się tam pojawiała...
 
Ainhoa- śliczne buciki ;) wszystko cukierkowo różowe jest słodkie ;)) dla Małej Panienki ;)))

W przyszłym tygodniu 20go mam wizytę u gina, ciekawe czy Jasiek w końcu przybrał na masie...już się nie mogę doczekać co nam doktorek powie. W ogóle wydaje mi się że zaczął mi odchodzić ten czop śluzowy czy jakoś tak i zaczynam się stresować, choć wyczytałam że on u jednych odchodzi w dzień porodu, u innych może być tydzień przed, a jeszcze u kolejnych nawet z miesiąc ;| więc mam nadzieje że do 36 tyg jakoś damy radę ;(
 
Lolcia, nie stresuj - ostatnio czop mi odszedl wieki przed porodem. To oznaka ZBLIZAJACEGO sie porodu, ale nikt nie powiedzial jak szybko sie on zbliza. W zasadzie przeciez zbliza sie od chwili poczecia.:-D
 
reklama
Właśnie widziałam na google grafika jak wygląda czop śluzowy:D We wtorek mam wizytę, a wydaje mi się jakby Zuza miała mi zaraz wylecieć.. W piątek muszę jechać na badania moczu i krwi, a nie chce mi się:D
 
Do góry