reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Dziewczyny ja jakoś nie cieszę się ciążą. Martwię się wagą i ciągle coś sobie wkręcam. Dzisiaj miałam jechać z mężem oglądać wózek ale od rana dół i przelezalam cały dzień. Czuję sie brzydka i moj brzuch nie wyglada jak ciazowy. Maz mnie wspiera i powtarza ze kocha i ze jestem sliczna. Mnie to denerwuje i dobija. . .Przepraszam że Wam marudze.
 
Ostatnia edycja:
Inka, nie przepraszaj, bo ja przeżywam często coś podobnego, z tym, że mnie mąż nieraz zdołuje niestety. Wiem co czujesz, ale męża to Ty usciskaj :)

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Np czym Cie zdoluje?
Inka robi nam sie coraz ciezej ja do 28 tyg nie mialam ciazowego brzucha teraz mam pilke. Mi jak robi sie ciezko mam dola ze ciezko sie ruszac. Inka pokaz zdjecie brzuszka ☺
Najwazniejsze ze dla meza jestes sliczna ☺ a brzusio jeszcze urosnie i zrobi sie ciazowy ☺ glowa do gory ☺
 
Ja tez sie wstydzilam a lokazalam. Powiem Ci ze jakos ostatnio wole obcisle bluzki lepiej sie czuje jak brzuszek opina niz luzne bo wtedy tez nie wyglada na ciazowy. Chyba kazdego dopada depresja jakas na szczescie mija szybko jak i przychodzi. Pokaz ☺
 
Asia co Ty nie pokaże brzucha [emoji5] wstydzę się [emoji5]
No nie zartuj. Czego tu się wstydzić? Noś brzuszek z dumą bo masz go tylko 9 miesięcy

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Inka kazda z nas w jakims momencie ciazy ma zwyczajnego dola.. sa lepsze i gorsze dni ale szczerze czy to zasluga ciazy? Czy nie bedac w niej rowniez mialas gorsze dni i nie bylas z siebie zadowolona? Ja odkad pamietam mam permanentnego dolka z powodu swojej wagi, ale i do zlego czlowiek potrafi przywyknac. Ja zaakceptowalam, gdybym przez dluzszy czas nie mogla to albo dorobilabym sie depresji albo.. szesciopaka ;)

Dzisiaj to i ja przeszlam sama siebie a maz mial niezly teatrzyk.. szykujac sie do tescia na urodziny wyrzucilam polowe ubran z szafy i w niepohamowanej histerii odrzucalam kazdy ciuch bo czulam sie jak bańka. Ile ja lez wylalam z powodu takiej drobnostki.. :D
 
I tez wole zakladac dopasowane bluzki by chociaz przez 9 miesiecy cieszyc sie kraglosciami a nie chowac sie pod luznymi fasonami ktore w sumie sprawiaja ze moja figura jest jeszcze bardziej kwadratowa.
 
reklama
Do góry