reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mimi ja przed każda wizytą swiruje . Mam wspaniałego lekarza i nigdy nic nie powiedział ale mi porostu wstyd wchodzić na tą wagę. .. zależy od dnia 1 lub 2 na plusie od ostatniej wizyty czyli miesiąc temu.
 
Bardzo ładny ten torcik i na pewno smaczny. Sama robiłaś czy zamawiałaś?
Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom


Zamawialam, ale za rok mam ambicje sama spróbować zrobić. :) tort był pyszny. Zjadłam aż 2 kawałki ;)

Mimi ja przed każda wizytą swiruje . Mam wspaniałego lekarza i nigdy nic nie powiedział ale mi porostu wstyd wchodzić na tą wagę. .. zależy od dnia 1 lub 2 na plusie od ostatniej wizyty czyli miesiąc temu.

A który masz tc i jaka waga? Jeśli mogę spytać.
 
Ja też w tym roku chciałabym upiec sama torcik ale mój syn urodził się dzień przed wigilią więc raczej na święta bo wcześniej nikt raczej nie będzie miał czasu żeby przyjechać na torcik.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry:)
Fajne przepisy,muszę wypróbować.
Kamkaz, u mnie tylko ja lubię gotowaną kapustę więc rzadko robię.Ale częściej robię na surowo:kapusta kiszona,marchewka,jablko,cebula,natka pietruszki i lyzka oleju;)
Mimi super tort:) Synek napewno był zachwycony;)
Ja piękę sama ale nie takie wypasione.Nie umiem pracować z masą cukrową.
Inka nie przejmuj się:* Fajnie że masz super ginekologa.Mój mi na wstępie powiedział że najlepiej jakbym wcale w ciąży nie przytyła...[emoji15]

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie dajmy sie zwariowac nam otylym nic nie mozna w ciaze zachodzic tez. Ja sie ciesze ze juz koncowka ciazy w srode ide do gin juz nie moge sie doczekac na szczescie moja ani razu nie wspomniala o mojej wadze.
Ja to zmeczona po tej wczorajszej imprezie i czuje sie jakbym miala kaca dzien lezakowania u mnie ☺
A u Was jakie plany na niedziele? Ja jutro do hematologa ta mnie bardziej stresuje bo tez wazy i ostatnio cos gadala ze po ciazy trzeba schudnac itd.
 
A to moje dzieło z zeszłego roku;)
1489925878-aaaaaa.jpeg

1489925898-aaaaaa.jpeg


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia,trzymam kciuki:* Daj znać od razu po wizycie:)
Ja w czwartek mam wizytę u ginekologa,stresuję się strasznie:( Mam nadzieję,że wyzdrowieję do tego czasu...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zuza torcik smakowity :)

Asia my jak co niedziela do rodziców na obiad a potem do teściów. Wracamy wieczorem i po niedzieli ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry