reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Kamkaz,tak jak Paulina napisała,po to się dzielimy przepisami.
A ja mam pytanie czy któraś z Was umie zrobić surówkę porową?Uwielbiamu kupną a chciałabym zrobić sama.
Jakie w ogóle robicie surówki?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to moj album :)

1489852064-aaaaaa.jpeg


1489852072-aaaaaa.jpeg


1489852078-aaaaaa.jpeg


1489852084-aaaaaa.jpeg


I wiele innych stron. [emoji7]
Jade wlasnie z mezem do Wawy na spontanie bo znajoma odwolala spotkanie. Mam nadzieje, ze uda mi sie kupic spodnie ciazowe. Udanego wieczoru! :)
 
witam Was. Pychotki tu same :) ja muszę się ogarnąć bo we wtorek idę do ginka więc strach przed ważeniem.

Zuza ja kroję cieniutko por i do tego majonez no i przyprawy: pieprz, papryka mielona i co tam uważasz.
 
Kamkaz,tak jak Paulina napisała,po to się dzielimy przepisami.
A ja mam pytanie czy któraś z Was umie zrobić surówkę porową?Uwielbiamu kupną a chciałabym zrobić sama.
Jakie w ogóle robicie surówki?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Zuza ja robię porową surówkę. Porządnie oczyszczam por i kroję w takie pół księżyce. Przeleje wrzątkiem żeby nie było goryczki i dodaje jabko starte na dużych oczkach. No i trochę soli i pieprzu do smaku i majonez.
U mnie wszyscy uwielbiają kapustę kwaszoną gotowaną więc ona u mnie często gości, poza tym często robię typową surówkę kapusta biała, marchewka, jabłko i ogórek kwaszony, doprawiony do smaku solą pieprzem, odrobiną octu i cukru no i majonez

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulina piękny ten album!!!!! Powinny sprzedawać takie :)


Inka to jak teraz stoisz z waga? Ja boję się odczytania mojej wagi na 1 wizycie. Niewiem jak ginka zareaguje....
 
reklama
Do góry