reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

A można pominąć mascarpone albo zastąpić go czymś innym?Źle się po nim zawsze czuję:(
My lubimy pierś z kurczaka usmażoną z przyprawą curry,do tego cebula i pokrojona czerwona papryka,a jak się podsmaży to dodaję passatę pomidorowa,doprawiam solą,pieprzem i suszona bazylia.Jak trochę płyn odparuję to podaję z makaronem;)
Jeszcze nigdy nie używałam suszonych pomidorów,muszę wreszcie spróbować.
Dziewczyny rozglądałyście się już za koszulami nocnymi do szpitala?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zamiast mascarpone to śmietane kremówkę, bo to musi byś śmietanowy sos, jak masz pomysł zeby zastapic to czyms innym to improwizuj ;)
 
Kamkaz wszyscy dziś imprezują;)
A Ty Paulina też ?Czekamy na fotkę albumu;)
Ja dopiero z łóżka wstałam;) Kiepsko się czuję,najchętniej bym cały dzień przespała...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamkaz wszyscy dziś imprezują;)
A Ty Paulina też ?Czekamy na fotkę albumu;)
Ja dopiero z łóżka wstałam;) Kiepsko się czuję,najchętniej bym cały dzień przespała...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Heh a co tam przy sobocie można poimprezować.
A to moje galantyny[emoji3]
1489839346-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamkaz wow, robi wrazenie :)
A wiesz co Zuza, musialabys sprobowac ale mysle, ze cos by z tego mogło wyjsc. :) Bo ja jak robie sobie penne ze szpinakiem to do szpinaku dodaje wlasnie serki topione.
Ja dzisiaj spotykam sie z koleżanką, a jutro idziemy na urodziny do teścia. Ciesze sie, ze cos sie dzieje chociaz w weekend, bo ten caly tydzien przegniłam w domu, prawie po scianach chodzilam..
 
reklama
Dziękuję[emoji3] dziś zawiozlam już do cioci a tam wszyscy stwierdzili że powinnam założyć catering heh.
Nie powiem bo lubię coś pichcic szczególnie jakieś nowości dlatego te Wasze wcześniejsze przepisy też wykorzystam. Mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry