reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Napiszcie w którym jesteście tygodniu i ile centymetrów ma dzidzia. Od wizyty u lekarza męczy mnie to bardzo... Jestem w 13tc a dzidzia ma 15cm...Wydaje mi się bardzo duuuża... Jak szukam w necie to wyświetla się że powinna mieć ok.7-8 cm....
 
reklama
Napiszcie w którym jesteście tygodniu i ile centymetrów ma dzidzia. Od wizyty u lekarza męczy mnie to bardzo... Jestem w 13tc a dzidzia ma 15cm...Wydaje mi się bardzo duuuża... Jak szukam w necie to wyświetla się że powinna mieć ok.7-8
cm....
no duża dzidzia a jesteś pewna że dobrze słyszałaś? Ja jestem w 14 i dzidzia na 7.5 cm
 
Tak,mam wpisane w książeczkę ciąży i widoczne na zdjęciu usg... Lekarze liczą od ostatniej miesiączki. I tak sobie myślę,że w pierwszej ciąży krwawiłam(myślałam,że mam okres),a co jeśli teraz tez tak było i jestem w bardziej zaawansowanej ciąży... Zaczynam lekko panikować...
 
Tak,mam wpisane w książeczkę ciąży i widoczne na zdjęciu usg... Lekarze liczą od ostatniej miesiączki. I tak sobie myślę,że w pierwszej ciąży krwawiłam(myślałam,że mam okres),a co jeśli teraz tez tak było i jestem w bardziej zaawansowanej ciąży... Zaczynam lekko panikować...
Nic się nie martw. Oni później obliczaja skorygowany termin porodu wg usg. U mnie w pierwszej ciąży przesunął się o 2 tygodnie w przód A i tak urodzilam W 38tc
 
Zuza, lekarz musiał zrobić nieprawidłowy pomiar ciała, chyba, że łapał z nogami ale to też za dużo. A jeśli wzrost się zgadza to źle obliczył wiek ciąży. Jest bardzo mało prawdopodobne by dziecko mierzyło 15cm w 13 tygodniu.
 
Ja dzisiaj jestem w 11t4d jeszcze tydzień i wizyta z usg genetycznym. Nie mogę się doczekać bo czasami coś mnie kłuje z boku brzucha raz z jednej strony raz z drugiej i muszę się dowiedzieć gdzie konkretnie dzidzia jest zlokalizowana.
Ja jestem dobrej myśli, ze dziecinka rozwija się prawidłowo, nie stresuje sie, nie panikuje, nie wywołuje wilka z lasu. :) Baardzo jestem ciekawa płci, pewnie jeszcze nie uda się dowiedzieć na wizycie, ale cóż.. Chyba chciałabym dziewczynę, ale to tylko dlatego, że ogólnie w życiu chciałabym mieć chociaż jedną córkę i gdyby była pierwsza to potem mogłyby sie bezstresowo rodzić chłopaki, wiecie o co chodzi? :)
 
reklama
O.Paulina ja po prenatalnych ale przyznam się że bardzo panikowałam. Trafiłam na wrednego lekarza który cały czas wytykam mi duży brzuch i podkreślał że przez to nie ma warunków do pracy. Przykro mi było. .. był problem z określeniem noska bo dzidziuś nie chciał pokazać a to przecież ważne. Za tydzień mój lekarz przez 40 minut szukal i jest nosek ☺ badania wyszły ok
 
Do góry