reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

I też nie wiem gdzie Wy macie te kilogramy moje drogie :D

to była fota 6 lat temu robiona więc kilogramów zbytnio nie było (chociaż wtedy uważałam inaczej :-)) teraz jest ich spoooorooo :-D jakies 20 kg więcej.

Co do opieki nad dziećmi to u nas jest jakaś masakra w tych państwówkach. Ja na całe szczęście mam rodziców chętnych do pomocy.Chociaż czasem i oni mają dość. Fabian do 2,5 roku siedział z nimi w domu - potem było prywatne przedszkole w miejscu mojej pracy (30 km od domu). Teraz nie wyobrażam sobie gdyby nie było rodziców. Chyba jedno z nas musiało by zrezygnować z pracy.
Szkoła w miejscu zamieszkania (zerówka) pracuje od 8 do 13 - świetlica do 14 a ja pracuje od 9 do 17 + dojazad do domu to jestem na miejscu około 17.30 - a małż na zmiany pracuje i ni w pięć ni w oko mu nie pasuje odbierać syna i weź tu sama odbierz dziecko.
 
reklama
ha no moje kilogramy sa takze upiete w sukni no ale nie widac chyba az tak bo mam duzy cyc:szok: mam 100 DD matko niedlugo spadachrony bede ubierala babcine bo usztywniane na targach nie widzialam w wiekszym rozmaiarze.

wczoraj wieczorem jak kladlismy sie spac z moim T to bardzo glosno slyszelismy bulgotki bo lewej stronie, normalnie tak glosno, chyba tak z 15min sie wsluchiwalismy , moj zadowolony jak cholera a ja tym bardziej :)

milego dnia laseczki, uplal niesamowity, ja nei daje rady a wy dziewczynki?

buziaczki
 
Dobryy ;) Pogoda fajna ;) mi tam nie przeszkadza :) tylko alergia mnie straszna dopadła...jak żadnego roku ;| więc kicham i smarkam ;|.

Miłego dnia ;))) PS. czy w końcu ktoś się rozpakował ?:p
 
Madzialenka, na targach nie, ale looknij po necie - sa rozmiary. Tylko niestety zwykle kosztuja "odpowiednio". Ja sie poki co mieszcze w 90 DD, ale znowu mi cycki poszaleja pewnie jak to w ciazy i bede klela jak szewc bo wtedy tylko miekkie musze nosic. Kazde usztywnienie uwiera.

Poki co po wczorajszym "spacerku" nogi dalej mam powyzej normalnego polozenia, ale pogoda w miare wiec zaraz zasuwamy z Mlodszym do farmera po truskawki - jak sie wczoraj ozarl i nie sypnelo, to znaczy ze moze. Mnie akurat przyprawiaja o smarkanie, ale tez sie obzarlam.:-D Poczciwy owocek, nieduporobny, mozna zrec.
 
Mało naskrobałyście w tym czasie co mnie nie miałam internetu:)

Madzia, ja też czułam synka, a jest Zuzka:)

Właśnie weszłam na temat sierpniówek, jedna z nich już się rozpakowała w 27 tygodniu przez cc ma synka Patryka:)

My zaczynamy 31 tydzień, jutro wizyta:D Zuza kręci się robiąc sobie sale gimnastyczną:)
Wózka nadal brak, ale poszerzyłam swój horyzont o kolor zielony:D

Przypadkowo zalogowałam się z poprzedniego konta yssaya i z tego konta dziękowałam za posty, także to ja;)
 
mam 100 DD matko niedlugo spadachrony bede ubierala babcine bo usztywniane na targach nie widzialam w wiekszym rozmaiarze

Łącze się w bólu, mam ten sam problem z kupnem stanika (noszę 85/90H :dry:). Ostatnio poszukiwałam stanika w F&F w tesco, ale tam rozmiarówka kończy się na G, przymierzyłam G, ale nie dałam rady upchnąć, bo albo wychodziło pod pachą, albo górą stanika :wściekła/y:

december i jak tam ruszyło się coś, czy nadal w 2paku? Co do żłobka u nas też państwowy odpadał, a na prywatny to nas nie stać, więc siedzę w domciu i czekam aż młody do przedszkola pójdzie, tylko marne szanse by się dostał w przyszłym roku patrząc co się działo w tym roku, w moim mieście brakło miejsc dla 1600 dzieci.
 
reklama
Do góry