reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A wiecie może czy to normalne ze przy np kichnięciu szczególnie jak leże to coś mnie tam w brzuchu często za boli i tak jakby "pociągnie"...?
 
Weronkazzz, prawdopodobnie uklad dzidzia... Czasem cos gdzies ucisnie i chcemy jajo zniesc. W drugiej ciazy przez prawie cala pierwsza polowe macica mi uciskala nerw kulszowy - w efekcie mialam problem zeby na prawej nodze stanac bo mi natychmiast z bolu "uciekala". Super impreza jak sie ma nieco ponad roczne dziecko "na stanie".
Tak, Lolcia, to normalne. Jeszcze troche i dojdzie do tego bol w rejonie spojenia lonowego, nasilajacy sie podczas chodzenia. Takie atrakcje ciazowe.
 
Weronkazzz, Ty mi nawet nie przypominaj! W ostatniej ciazy to sie smialam ze ciezko sie po ulicy chodzi z pi...a w garsci, a tak mi czasem spojenie dawalo ze faktycznie chcialo sie za owo miejsce trzymac.

Zalatwilam termin do poloznej, pierwsza wizyte mam na 11.07.
 
Zuzka ma już 1700-1800 gram:) Dzisiaj zabrałam A. na wizytę, żeby zobaczył jaki jest mój lekarz.

Komentarz mojego A. po wyjściu? "Skorumpowane świ**e:D"

Lekarz dał mi skierowanie do ortopedy, bo bolały mnie kolana, tyłek i biodra, no i byłam u tego ortopedy i stwierdził, że nic nie da się zrobić, bo to ciąża, a u mnie dodatkowo źle, bo mam skolioze. Dzisiaj przyniosłam "informacje do lekarza prowadzącego", w której było napisane, że dać mi L4 do końca ciąży, a lekarz do mnie, że ortopeda nie napisał jak powinnam rodzić, a ja mówię do niego, że dał mi skierowanie, bo mnie bolało, a on do mnie, że mam się zawrócić do ortopedy, że ja nie mogę mieć do niego pretensji, ale do mnie miał pretensje, że ja nie powiedziałam tego ortopedzie, a skąd ja to miałam wiedzieć do chole*y??

A jako, że była godzinna obsuwa mówi do nas : "to dzisiaj szybko" i rzeczywiście, mój nawet nie zdążył sobie na Zuzkę popatrzeć;/

Załamana jestem, bo nadal nie mamy wózka za to ciuszków od groma:)
 
reklama
ainhoa skarbeńku a moze popatrzylabys na allegro? jest tam mnóstwo różnorakich wózeczków, napewno znajdziesz cos dla zuzi, a cokolwiek wybierzesz ty córci napewno sie spodoba:-D :*:*
 
Do góry