reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

redusia, witajcie :)
nadalka, to już blisko!!! trzymam kciuki! december, za Cie tez :) w ogóle to jestem teraz w Twoich nadmorskich stronach, ostatni dzień urlopu i oczywiscie leje. no i po powrocie nie wchodzę na wagę, bo te wszystkie gofry które tu zeżarłam ważą pewnie z 16 kilo.... ;)

pozdrawiamy z tolą z Rowów, nawet w morzu brzuch wypluskany, chociaż myślałam że mi z zimna odpadnie ;)
 
reklama
Dzięki Dziewczyny.

Ja byłam już na becie (53mlU/ml) i teraz czekam na pierwszą wizytę u Gina 03.07.12 Wierzę, że będzie dobrze.
Ogólnie to nie czuję, że jestem w ciąży, ani bólu piersi, ani mdłości aż dziwne :)))
 
hej laeczki, ja dzisiaj bylam na próbnej fryzurce ale nie zrobie wam zdj bo aparaty mamy do d**y i nikt nie ma lepszego, ale moja fryz wyglada tak ze mam loki i te wszystkie loki zebrane sa na lewa strone, do tego dojdziez tylu kwiatek żywy i welon:biggrin2: a oto zdj mojej sukni,

jak wam sie podoba???
IMAG0227.jpgIMAG0228.jpg
 
suknia super. ślicznie w niej wyglądasz - a gorset ma podobne zakładki ja ja miałam na swoim :

Wesele P I 763.jpg
tutaj nawet na kibelku :)
Wesele P I 851.jpg
Wesele P I 752.jpg
Wesele P I 864.jpg

ślub.jpg

ach ... tyle lat już zleciało ale tak miło powspominać :) 17-go (o mamo to już w niedziele) 6 rocznica nasza ehhh....

Wtedy myślałam, ze byłam gruba a teraz marzę o tamtej figurze.
 
dzewelajna, madzialenka... śliczne z Was panny młode:) Ja też oglądając swoje zdjęcia ślubne stwierdzam że nie było ze mną tak źle, biorąc pod uwagę jak się spasłam:szok:
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi w sprawie cesarki. Ja jestem pewna że będę miała tylko częściowe znieczulenie i jestem z tego zadowolona bo to jednak daje w jakiś sposób przeżyć poród choć nie tak dosłownie. U nas "usypiają" tylko w nagłych wypadkach, a na zaplanowanej cesarce jest tylko takie znieczulenie. Nie wiem jak by było gdybym zaczęła rodzić przed terminem i przyjechała do nich z zaawansowanymi skurczami.. Swoją drogą to skurcze przed cesarką są jak najbardziej wskazane, bo dzieciątko wtedy też dostaje do organizmu adrenaline i ma większą mobilizacje do wejścia w życie np.rozpoczecia oddychania...łatwiej to takim dzieciaczkom podobno przychodzi.
U mnie niestety w szpitalu tata nie ma wejścia na blok operacyjny więc jakiekolwiek obcinanie pępowiny odpada. Mój mąż jest zawiedziony, że nie będzie mógł być przy porodzie... później też nie może zostać np. na noc jak w niektórych szpitalach. Boje się właśnie też tego że nie będę mogła sama zajmować się swoim dzieckiem i że córcia będzie gdzieś tam sama na tych salach dla noworodków bo ja nie będę miała się jak nią zaopieować... mam nadzieje że jednak położne pomogą mi z karmieniem bo innej opcji nie widzę niż mamine mleczko:) chyba jeszcze muszę spróbować wymodlić żeby się kruszynka przefiołkowała...małe szanse ale są:)
 
Dzięki Dziewczyny.

Ja byłam już na becie (53mlU/ml) i teraz czekam na pierwszą wizytę u Gina 03.07.12 Wierzę, że będzie dobrze.
Ogólnie to nie czuję, że jestem w ciąży, ani bólu piersi, ani mdłości aż dziwne :)))
ciesz się brakiem dolegliwości,przez 9 miesięcy na pewno jakieś się znajdą:-D gratuluje!
 
dzewelajna ślicznei wygladalas, wlasnei sie zastanawialam i patrzylam tak na ciebie-gdzie ty jestes gruba:confused::szok: śliczniutko wygladalas,śliczna sukieneczka, super zestawienie,i bukiecik ciekawy :-) a to mialas koscielny ślub czy cywilny jesli mozna zapytac:-D

moja siostra (18lat temu) miala najpierw cywilny a po 3godzinach koscielny i na cywilnym miala taka oczojebna (przeraszam za wyrazenie) różowo-malinkowa kiecke:-) ślicznie wygladala
 
reklama
nie tylko kościelny :) dzięki za komplementy ...
wtedy byłam w 4 miesiącu ciąży dodam :)
ważyłam jakies 90 kg a teraz ........
dzisiaj wlazłam na wagę załamka jakaś kompletna ... myslałąm że po pewnym czsaie od łyżeczkowania ta waga się ureguluje ...tzn. spadnie a tu nic.

murowane 110 kg ehhh...
:no:
 
Do góry