reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oświęcim! Zapraszamy! :)

U mnie nadal nie dzialają suwaczki :-(
Jak wam się udało je wstawić? Mi cały czas się wyświetlają komunikaty, że za dużo obrazków, że za długie (a już miałam skrócone).
Probowałam wstawić jako obrazek i jako link i też się nie udało :-(

Próbowałam też nowe suwaczki zrobić i też nie działało :-( Sprawdziłam ustawienia i też niczego nie znalazłam :-(

Wklajałyście skopiowany podpis z tamtego forum w miejsce na sygnaturkę czy coś jeszcze z tym robiłyście?

Jakaś ciemna masa jestem :-( Tam sobie radziłam a tu tyle się już ukombinowałam i się nie wyświetlają :/
 
reklama
e-mysiaa ja te suwaczki i zdjęcie skopiowałam i wkleiłam tak jak pisała Angel i nie miałam problemów :blink:Wierzę że Tobie się uda
 
a ja dzisiaj zerkam na tamto forum i zastanawiam się co tam tak cicho :dry:
dopiero teraz sobie przypomniałam o przeprowadzce. kolejny dowód że z moja głową coś nie tak:szok:
muszę się pochwalić że wyparowałam dzisiaj na 2 godziny. oczywiście gdzie, do Sortexu. moje pierwsze 2 godziny bez Martyny :-p

dałam sobie suwaczek, jak daje podgląd to jest. a teraz go nie widze wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki..
Jestem i ja :)
Alle tu dziwnie..
Wczoraj weszłam tu i były 2 stronki, napisałam posta i mi wywaliło neta, dzis wchodze i są juz 4 stronki :) Jakoś tak ciasnawo tu :)

Angel a od kiedy ten wątek będzie zamkniety ?? Bo na razie to chyba wszyscy nas mogą czytac??
 
Witam się południowo z kubkiem herbatki laktacyjenej i talerzykiem z karpatką made by moja mam :-)

Kasja jak Ci się udało zapisać do Pamuły? :szok: Nas nie zapisali bo ponoć ma już za dużo dzieci...:dry::confused:
Ja też łykam cały czas witaminki dla kobiet w ciązy i karmiących a wit D daje.

Aga&niki masz rację z wiekeim dziecka jest coraz więcej "atrakcji". Ale najtrudniejsze w tytm wszystkim moim zdaniem to wychowanie "charakterku" na dobrego człowieka, ale znającego własną wartośc itd, itp.
Małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem :tak:

Anana chodzisz do Kisiela o ile dobrze pamiętam? Współczuję tego zastanawiania się jaki ma dziś humorek wielmożny pan doktor...

Mysia ja tez skopiowałam suwaczki z tamtego forum i od razu wskoczyły. Dziwne..:confused:

S.agaI jak Martynka sobie poradziła bez mamusi? Pochwal się zdobyczami z sorteksu :)
Wie ktoś kiedy jest nowy towar?

A ja wczoraj sobie troszku pobuszowałam tu po forum i powspominałam, bo jak byłam na początku ciązy z Oliwką to się tu zarejestrowałam i napisałam parę postów. Ale później nie pamiętałam hasła :zawstydzona/y:No i tak jakoś zapomniałam o tym. A teraz nawet znalazłam swoje posty :-) Byłam moonlight ;-);-)ech... te rozterki pierwszej ciąży :-D
 
Aaaa nie pochwaliłam się ,ze Wiki zasnęła dzis sama słuchając kołysanek , tyle że na moim łożku ;-)Ale liczy się efekt. :-):-):-)
Była tak nieznośna,śpiące. Jeść nie chciała, nosić jej też mi się nie chciało bo mnie strasznie kręgosłup boli, a musiałam się wreszcie iśc umyć. Więc ją połozyłam na łożku, dałam pieluszkę do przytulenia. Coś pogrmerała, pogadała i zasnęła.:-D

A i "wymysliłam" jedyny sposób nakarmienia mego dziecka bez cyca- paluch w buzię i strzykawką mleczko po paluszku. Inaczej nie da rady. Ona już na widok butelki zaczyna marudzić. Próbowałam znów ostatnio, bo ściągałam mleczko laktatorem, bo ona tak mało je i mi pokarm zanika. Więc trzeba było pobudzić, a to co poleciało chciałam jej jakoś podać,żeby nie wylewać.
Mam kryzys laktacyjny, tylko Wiki nie chce ssać dodatkowo :-(
 
Pan Kisiel byl dzisisj w zadziwiajaco wysmienitym chumorze,nawet zartowal.Niestet mi do zartow nie jesy bo nie wiem dlaczego dzisiaj takie duze cisnienie mam 141/100,a normalnie 110/60.Wyslalam meza po cisnieniomierz do rodzicow bo jak mi nie spadnie to szpital.
 
kotka moje dziecko nie zauważyło braku mamusi :happy: tzn uśpiłam ją i pojechałm. a jak sie obudziła to tatuś zabawił
co do zakupów to nic szczególnego nie było.
Super że Wiki sama zasneła, oby to się juz zawsze zdażało

A Martyna odmawia popołudniowego jedzenia. ok 13 obiadek, po ok 30 min cycuś i do kolacji nic tzn do ok 19.30. już nie wiem co robić. gdyby jadła jabłka to bym jej deserek wepchała, bo łyżeczką ona bardzo chętnie je. musze jutro doktorki podpytać, bo kompletnie nie wiem co z tym robić.
 
reklama
Witam!!!

Jestem taka podniecona że masakra! Udało sie zrobić zamkniety SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM!!

Najpierw musicie przyjaś zaproszenie na PW a potem wejsc na ten link;)
oto link do forum: https://www.babyboom.pl/forum/groups/...swiecimia.html

Tylko te co sa tutaj na 2 pierwszych stronach maja dostep do zamknietego bo nie wiedziałam jakie reszta ma nicki;) ale wysle reszte dzis i tez beda miały dostepnasc;)

Ale naskrobałyście narazie nei jestem w stanie tego nadrobić ale za godzine albo 2 napewno tak;) Zapraszam na zamkneity:) Dodajcie sobie ten link do zakładek;) Lub mozecie tez wejsc poprzez rózowy pasek na góże i wcisnac "społeczność". Powodzenia;)
 
Do góry