reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Faktycznie cisza była ;D
Jak długo podawać witaminę D waszym zdaniem? Ja wiem , że teraz według nowych trendów to do 18 roku życia w okresach bezsłonecznych tj jesień i zima a potem około 60tki zacząć znowu.
Na wypisie ze szpitala wpisano, żeby podawać do 3go miesiąca. Nie karmię już piersią od tygodnia i zastanawiam się czy dalej podawać D.
 
Hejka dziewczynki:)))Ja rzadko się udzielam ale codziennie Was czytam:)))u Nas wszystko oki...małemu od tygodnia zaczęłam wsypywać na noc troszkę kaszki do mleczka i dzięki temu mój kochany Synek budzi się tylko raz w nocy...więc mamusia w końcu chodzi wyspana:)))BOJKA-no właśnie kiedy na ten spacerek śmigamy??:) tylko że u mnie ostatnio troszkę problemów jest ze spacerkami bo mały nie chce mi we wózku siedzieć:(((dosłownie wyje i wyje...więc wychodzę z nim tylko wtedy kiedy widzę że za chwile przytnie komarka hehe:))A jak tam nasze ciężaróweczki się czują??jeszcze troszkę i nie które z Was będą tulić swoje maleństwa ehhh....cudowne uczucie:)))Ja bez mojego syneczka nie wyobrażam sobie życia...na prawdę nie sądziłam że można aż tak mocno kochać:)))Witam nową mamuśkę:)))KORONA na kiedy masz termin porodu??jaki lekarz prowadzi Twoja ciąże??ANKA-wózek bardzo ładny więc chyba nie masz się nad czym zastanawiać;))Dobra Kochane zmykam troszkę odpocząć:)Buziaki dla Was:*Ahhhaaa zapomniałam BOJKA dużo zdróweczka dla dzieciaczków życzę oby te wszystkie złe dolegliwości szybciutko mineły:)))
 
musek ja mam termin dopiero na 21 grudnia więc jeszcze daleka droga za mną:-) Masz rację, że to najwspanielasze uczucie przytulić się do swojej pociechy:-) ja bez mojego synka nie wyobrażam sobie życia. A niedługą będą już dwie pociechy do tulenia. Moją ciąże prowadzi dr. Czerniak z Poznania- przyjmuje w Kaliszu raz w tygodniu. Miałam na początku troszkę problemów i to dzięki niemu mam mojego Maksia. Polecam- lekarz z powołania.

A jak Ania moja pediatra kazała podawać nam witamię D do drugiego roku życia, Teraz byliśmy na bilansie dwulatka i kazała przestać. Latem nie ma sensu bo jest słonecznie ale jesienią czy zimą to trzeba koniecznie.

anka19 to Ty już na ostatnich nogach:-) jeszcze troszkę i będzie po wszystkim:-)

Byłyście wczoraj w Michałkowie?? My w końcu nie pojechaliśmy i chyba dobrze, bo podobno był taki korowód samochodów że szok
 
Hejo :) Pleszewianka może dołączyć? Co do szpitali to pierwszy poród w Pleszewie - sale, łazienki super, sala porodowa również, chirurgia też ale co z tego jak położne wstrętne, zero uczuć...

Drugi poród w Jarocinie i chociaż jedna łazienka na cały oddział to serdecznie polecam. Tyle co się naśmiałam z tymi Położnymi to nigdzie, Pani Pediatra po prostu super, długie i wyczerpujące odpowiedzi na temat zdrowia dziecka, masz problemy z karmieniem Panie pomogą a jak problem jest nadal to przynoszę buteleczkę i mama tak karmi, o nic nie trzeba się prosić wszystko dla Pacjentek. Wszystkie życzliwe, miłe, przytulają, pocieszają takie kochane kobietki.
 
A co tu takie pustki??

Deizii witaj :) w Ostrowie też oddział super, położne w większości też kochane, za to lekarze tacy sobie. Jedyny najlepszy Maciejewski już nie pracuje, ale ja poród wspominam miło:-)

ja siedzę w pracy, czekam na klientkę, i myślę co tu zjeść:-) chyba po drożdżówkę pobiegnę hehe:-) :-)no i na obiad też nic dziś nie mam, więc coś na szybko będę pichcić wieczorem.

W czwartek planujemy z Maksiem jeschać do Zoo do Wrocławia:-)
 
Jeeeej... Dziewczyny podziwiam Was, że dajecie radę!! Zwłaszcza Ciebie Bojka!! Ja z tym moim pierwszym Antkiem, czasem nie wiem co mam zrobić- to moje pierwsze doświadczenie i jak na razie nie wyobrażam sobie mieć jeszcze jednego dziecka, bo na razie nie radze sobie z jednym.... Co prawda to dopiero pierwsze 10 dni z Maluszkiem i pewnie jeszcze trochę musi minąć zanim się dobrze poznamy i zrozumiemy i nauczymy niektórych rzeczy....
 
Mama Ola dasz radę! Wszystko wymaga czasu, musisz nauczyć się do nowej sytuacji i nowego domownika, zmienić zwyczaje i przyzwyczajenia. Ale macierzyństwo to piękna sprawa. Pozdrawiam i ściskam
 
Deizii - witaj serdecznie :-)

Mama Ola - jeszcze troszkę i znajdziecie razem z Antosiem swój własny rytm. Ja dopiero po dwóch latach pomyślałam o drugim dziecku. Ciesz się maleństwem bo te chwile tak szybko mijają.

Korona - udanej wyprawy do zoo. Ja planuję jechać z Igą we wakacje do zoo w planach był Wrocław, ale wpadłam ostatnio na szatański plan, żeby pojechać pociągiem do Berlina do zoo. :-D A co tak w ramach rozrywki zrobię z córki podróżniczkę:-D A gdzie pracujesz że czekasz na klientkę ??

Co do witaminy D to też mam w zaleceniach żeby podawać do 18 roku życia, jednak z doświadczenia z Igą to jej podawałam przez ok 3-4 miesięcy. A bliźniakom nie wiem jak długo będę podawać bo u nich to wszystko wygląda inaczej.
 
reklama
hej dziewczyny.

Powiedzcie jak wygląda obchód lekarzy po porodzie??

Można stosować w ostrowskim szpitalu siateczkowe majtki??
 
Do góry