reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Mama Ola wierzę, bez bliskich jest w pewnym stopniu ciężko. Za pracę magisterską trzymam kciuki:-) a ja jestem fizjoterapeutką więc można powiedzieć, że z branży:-)zapisz się do Maciejewskiego :) tel: 062 7351818. Tylko terminy ma odległe, ale jest dobrym lekarzem
 
reklama
Chodziłam do Czechamnowskiego w pierwszej ciąży i na początku drugiej. I o ile w pierwszej byłam z niego zadowolona to podczas każdej następnej wizyty i w momencie zajścia w drugą ciążę już nie byłam z niego tak zadowolona, ponieważ moim zdaniem zaczęła mu "sodówa" uderzać do głowy, poza tym koszt wizyty 120-150 zł:szok: masakra. Maciejewski ma dobre opinie. Ponoć dobrym lekarzem jest Pozorski. Prywatnie czeka się do niego około miesiąca, na fundusz jeszcze dłużej.

Dziewczyny jeszcze raz proponuję spacer. Co Wy na to????
Pogoda może nie zbyt fajnie, ale trzeba się hartować :-D

Musek halo gdzie jesteś?? Odezwij się
 
Ten numer do dr Maciejewskiego jest na pewno dobry, bo dzwonię tam i mówi mi że "proszę zadzwonić później, abonent jest niedostępny" (czy coś takiego).... A może powinnam w jakiś konkretnych godzinach tam dzwonić?
 
Mama Ola ja jestem pacjentką doktora Maciejewskiego i jestem ogromnie zadowolona, mimo, że nie pracuje już w ostrowskim szpitalu. Z drugą ciążą , jeśli się przydarzy, też pójdę do niego. poprawny telefon: 603608497. Obładowany jest pacjentkami nieźle, długo trzeba czekać.
 
reklama
Do góry