reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Marta odważna jesteś rodząc za granicą i masz racje dając szansę rodzinie na bycie razem. To mega ważne. Mi się wydaje, że nie dałabym rady przejść przez poród i te pierwsze tygodnie bez męża.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuje AjakAnia za wsparcie...zawsze warto spróbować i zawsze można wrócić...a nie chce później żałować, że nie spróbowałam czegos lepszego dla mojego maluszka:-) busiaki dziewczyny....mamusią dużo cierpliwości i miłości od swoich maluszków, a mamusią z brzuszkami porodu bez komplikacji i wszystkeigo dobrego:-)
 
masakra jakaś...Zmarła po porodzie :: WLKP24.info - informacje południowej Wielkopolski

tu są dobre komentarze opisujące więcej takich historii...masakra jakaś..ja raz miałam doczynienia z doktorem Sz. to była jakaś masakra, przez jego nie odpowiednie leki hormonalne przytyłam 25 kg, a pani doktor G. przy poronieniu tak mnie masakrycznie zbadała że przez tydzień jeszcze czułam...
 
Masakra jakaś. A słyszałyście może co tak naprawdę się stało?
Kto przyjmował poród?
Ja mam za niedługo rodzić - przeraża mnie to wszystko!!!!
 
ja znam tam troszkę osoby z tego oddziału i z tego co wiem to dostała bardzo silnego krwotoku..ale kto przyjmował albo coś to niestety tajemnica lekarska...ale zapewne ostrów będzie chciał to uciszyć...
 
Dziewczyny które macie poród jeszcze przed sobą - NIE NAKRĘCAJCIE SIĘ - jak wiecie spędziłam w szpitalu na położnictwie prawie 3 tygodnie i co nieco zaobserwowałam. Tam jest naprawdę dobra opieka i podczas porodu jak i już później na samym oddziale. Wypadki zawsze się zdarzały i zdarzać niestety będą. Nie wiemy co się stało z tą dziewczyną i podejrzewam że zanim prawda wyjdzie na jaw to już na ten temat powstaną legendy. Prawdą jest że co do niektórych lekarzy można mieć jakieś ALE, ale nie możemy się dać zwariować.

Witaj Korona napisz coś o sobie:)
 
Maz bojka rację...w każdym szpitalu coś sie dzieje, ale ze to nie nasz szpital to tak informacje do nas nie docieraja
 
reklama
Dziewczyny zawsze możecie rodzić w Kaliszu, Pleszewie itp. ale pewności nigdy nie ma! Nie myślcie o takich rzeczach bo nie ma sensu!!
 
Do góry