reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
a ja znów potrzebuje wiekszosc 56 bo przeprowadzam sie do niemiec i te wieksze nie bede miala jak zabrac...wiec bojka jakbys te malutkie chciała sprzedac to chetnie kupie:-)
 
Kurcze bojka nie mogę sobie teraz przypomnieć jakiego koloru był wózek ale na 100% był jeden obok drugiego;)Pamiętam że było po 15 i było to koło przychodni na długiej wrocławskiej...kurcze może rzeczywiście to byłaś Ty hehe...pogoda dziś rewelka byłam z małym na 5 godz spacerku...i padam ze zmęczenia wiec spadam do wyra troszkę odpocząć półki mały śpi...kurcze znów zaczoł mi się budzić co 2 h....hmm a tak już ładnie spał...zmykam dobranoc:)
 
Musek to bylam wlasnie ja :-) nastepnym razem prosze mnie zaczepic :-D

Martusia a bedziesz miec chlopca czy dziewczynke bo nie pamietam. Jak cos nie ma problemu ze sprzedaza.
 
Hehe Bojka to my się mijałyśmy...ja jechałam takim brązowym wózkiem może pamiętasz??kurcze mogłam się odezwać...no ale w drugiej strony skąd mogłam wiedzieć że to właśnie jesteś Ty:)))może jeszcze uda nam się spotkać teraz będzie cieplutko więc na spacerki się będzie często chodzić....3-majcie się w ciepełku pozdrawiam Was wszystkie serdecznie;)
 
No hej dziewczynki, dawno tu nie zagladalam, ale widze ze bywacie. Pozdrowionka dla was:) Co tam u was nowego? Widze ze sobie juz spacerujecie, ja juz powoli tez, ale narazie pojedynczym wozkiem, bo podwojny jeszcze do mnie nie dotarl, a juz nie moge sie doczekac, bo dzieciaczki coraz wieksze i ledwo sie mieszcza. Madzia i co tam u ciebie, jak maluchy? Slyszalam ze troche pobylas na oddziale, ale mam nadzieje ze juz oki. Emilka nie wiem czy wiesz ale wrocila z jednym maluchem na oddzial. A u nas w porzadku, mlodzi rosna, jezdzimy na te wszystkie kontrole po kolei, w miare ladnie spia, ale roboty i tak jest od groma przy tej trojce, czasem jestem tak padnieta ze mam wszystkiego dosc, ale rano jakos to mija. Musek a co u ciebie jak malutki? pozdrawiam :)
 
reklama
hej kochane..ale wam zazdroszcze ze macie juz swoje maluszki...ja jeszczcze jeszcze... niestety dopadły mnie bakterie w moczu i jestem na antybiotykach:-( miłego dnia kochane i zdrówka dla maluszków:-)
 
Do góry