reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Musek to mi wygląda na kolki;/ Ja mogłabym napisać książkę i to nie jedną na temat kolek;) My męczyliśmy się 3 miesiące-od rana do poźnej nocy na rękach, kołysanie, podskakiwanie i inne cuda, żeby tylko dziecko nie płakało;) Nie życzę nikomu... Idź skontrolować do pediatry, ale niestety jestem pewna, że to kolki... Wiesz co słyszałam od lekarzy kiedy nie wiedziałam już jak mam pomóc dziecku? trzeba to przetrwać...
Ola spokojnie możesz kupować na allegro. Kupowałam sobie i nie tylko i byłam zadowolona. Zwracaj uwagę na skład materiału. Co do staników to też zamawiałam na allegro:)
 
reklama
Venus-a kolki mogą się zacząć u dziecka po 3 miesiącu??bo ja słyszałam że niby trwają tylko do 3 miesiąca więc już nic nie wiem....mały od urodzenia nie miał żadnych problemów ani z brzuszkiem ani kupkami więc tak nagle mogły by się pojawić te cholerne kolki??
 
Musek mogą...Kolki mogą trwać nawet do roku w skrajnych przypadkach;/ A karmisz MM czy swoim mleczkiem? Zmieniłaś coś w żywieniu dziecka?
 
Załamka;/ja karmię trochę moim trochę swoim z przewagą mojego mleczka...w żywieniu małego nic kompletnie nie zmieniałam...
 
Ja bym poszła do lekarza. Jak mały się pręży, ma twardy brzuszek to podaj mu może jakiś środek na wzdęcia, ulatwianie trawienia. Np. espumisan, delicol albo coś innego. Jest tego masa w aptece bez recepty. Te środki w większości się nie wchlaniają do organizmu dziecka i są wydalane, więc uważam, że nic Wam nie szkodzi spróbować. Kładź często na brzuszku, masuj-poszukaj instukcji w internecie jak to prawidlowo robić. Często zmieniaj pozycję jak leży i jak go nosisz. Aha i koniecznie kup probiotyk np .BioGaia albo o ile dobrze pamiętam Diclofar30. Najlepiej zapytać co mają w aptece:)
 
venus a mogłabyś wrzucić link do strony na allegro z tymi biustonoszami. Jak zadowolona jesteś, nie rozciągły się?
 
Witam mamy, dołączam się do tego forum, jestem mamą 3,5 miesięcznej córeczki.
Ola24 zadawaj pytania konkretne to Ci odpowiemy. Trudno jest opowiedzieć wszystko tak z biegu.
 
Musek i jak tam?
AjakAnia witaj:) Jakie rejony Ostrowa?
Ola kupowałam tak dawno, że nie pamiętam od kogo:) Wiadomo, że trochę się zniszczyły bo miałam tylko 3 i prałam co chwilkę;) Karmiłam tylko 3 miesiące więc nie za długo.
 
Hejka...byliśmy wczoraj u lekarza...i okazało się że mały ma ostre zapalenie gardła:(((dlatego jest taki niespokojny i rzuca się przy jedzeniu:(((dostał antybiotyk więc mam nadzieje że z dnia na dzień będzie coraz lepiej...kurcze biedulek zaraził się ode mnie bo ja przed świętami byłam mega chora...pediatra powiedział że gdyby nie to że podaje mu moje mleczko mały rozchorował by się na dobre...ehhh jestem tak zła na siebie że tak późno zareagowałam...chyba za dobrą matką to ja nie jestem:(
 
reklama
Musek ja byłam pewna, że to kolki;/ no ale nie widziałam dziecka więc pewności nie było... Dasz leki i będzie dobrze, głowa do góry!!
 
Do góry