reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Hejka:)no to rzeczywiście musiałabyś najpóźniej jutro zaliczyć tego fryzjera bo jak lekarz kategorycznie zleci leżenie to będzie mała lipa...ja też jutro zamierzam iść ale jeszcze nie wiem gdzie hehe:)Dziś mam lekarza ciekawe co mi powie...mam nadzieje że z synusiem wszystko oki i że data porodu się nie zmieni...chociaż te daty to takie mało wiarygodne...tak naprawdę natura zadecyduje kiedy mały wyjdzie na świat ale ja cały czas mu mówię że styczeń będzie najbardziej odpowiedni hehe:)To ładnie dawaj Ci popalić te Twoje pociechy...jak już teraz tak wywijają to strach pomyśleć co będzie później hehe:)Dobra lecę się ogarnąć i zmykam do lekarza...miłego popołudnia:)
 
reklama
Hej!!! I jak tam powizycie u lekarza?? Mam nadzieje, ze wszystko ok i synek nie ma zamiaru jeszcze wyjsc na swiat. Choc masz racje wyjdzie jak przyjdzie pora. Mi moj lekarz z Iga jak bym w ciazy mowil juz na poczatku sierpnia ze wystawia mi zwolnienie tylko do 10.08 bo i tak urodze wczesniej no i 10 zawitalam do pana doktora i wtedy tez mowi ze lada dzien urodze i co tak sobie chodzilam do 31 sierpnia, a ponoc mialam urodzic lada dzien. Igula sama widziala najlepiej co i jak:-D Moze jutro uda mi sie wyrwac do tego fryzjera bo dzis mialam takiego lenia ze caly dzien tylko lezalam. Pozdrowionka
 
Hejka:)u lekarza wszystko oki...nowy termin z Usg na 11 stycznia...lekarz powiedział że wszystko szczelnie pozamykane więc jest szansa że urodzi się w nowym roku:)waży nie całe 2600 więc w normie....a jak tam u Ciebie po wizycie??mam nadzieję że maluszki są zdrowe i nie za duże hehe:)
 
Hejka! Maluszki sa wagowo ok tzn. Lenka 570 gram, a Tomek 597 gram, za to ja musze bezwzglednie lezec. Moja szyjka jest skrocona prawie calkowicie:-( mam tyle lekow ze masakra, a maja tak beznadziejne skutki uboczne, ze druga masakra. No i jeden lek musze brac co 3 godziny nawet w nocy i po tym wlasnie leku czuje sie jak nacpana lub na kacu. Fajnie ze u ciebie ok i wyglada na to ze synek posiedzi w brzuszku jeszcze troche. Ja do lekarza musze isc zaraz po swietach i wtedy zobaczymy co dalej.
 
O kurcze:/no rzeczywiście nie najlepiej to wygląda tym bardziej że jeszcze trochę czasu do rozwiązania Ci zostało:/ ale co zrobisz teraz najważniejsze są maluchy a Ty jakoś musisz dać rade...miejmy tylko nadzieje że nie będziesz musiała leżeć w szpitalu....dobrze że z dzieciaczkami wszystko jest ok i ładnie przybierają na wadze:)Ja mam nadzieję że mój synio jeszcze posiedzi w brzuszku przez co najmniej 4 tyg i że nie urodzi się z jakąś kolosalną waga...bo klocuszka na pewno będzie gorzej urodzić:/a jak tam u fryzjera??byłaś w końcu??
 
No nieciekawie się zrobiło z tym leżeniem, ale cóż zrobić jak mus to mus, jeszcze żeby tylko te leki nie działały na mnie tak ogłupiająco to by było super. Do fryzjera niestety nie dotarłam, ale jest opcja, że może fryzjer przyjedzie do mnie :-)
Założyłam sobie że muszę wytrzymać w do 36 tygodnia czyli jeszcze 14 tygodni:-)
Pozdrowionka
 
Hejka:)nie nie nie urodziłam...miałam trochę spraw do pozałatwiania i za bardzo nie miałam czasu wejść na neta...u mnie bez zmian mały już ma chyba mało miejsca bo nie raz tak się wypchnie że mam taką wielką górkę na brzuchu hehe:)))Dziś zastanawiałam się w co tego mojego malucha ubrać na wyjście ze szpitala:/najgorsze jest to że chciałam kupić mu coś takiego ładnego nowego....ale nie wiem jaki długi się urodzi no i lipa...jeszcze trochę i muszę spakować torbę do szpitala....matko ja pierwszy raz będę w ogóle w szpitalu leżała...co raz bardziej jestem tym wszystkim przerażona!!!!!!a co tam u Ciebie???
 
Hej dziewczyny,jestem tu po raz pierwszy. Jestem z okolic Ostrowa, termin mam na 3 kwietnia i też spodziewam się bliźniąt jak koleżanka musek84.Piszę bo terminy mamy niezbyt odległe od siebie.Może spotkamy sie na porodówce:)pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry