reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

orzechy piorące?

ola652

Mamusia Adrianka!
Dołączył(a)
5 Lipiec 2008
Postów
980
Jaj w temacie, może któraś mama się zetknęła i może podzielić się swoja opinią na ten temat bo od jakiegoś czasu mnie kuszą ale nie jestem przekonana czy są skuteczne, jeśli ktoś używa proszę o odzew :):-)
 
reklama
Ja nie używałam, ale czytałam o nich na innym forum, bo tez mnie zaintrygowały. Zaletą jest, że są bardzo wydajne i pranie po nich jest miekkie bez użycia płynu, natomiast nie dopierają plam i pranie jest bez zapachu.
 
Kupiłam na Allegro, niedługo mają przyjść. Zobaczymy co i jak:-) dodatkowo dają jakiś olejek. Nie są zbytnio drogie, a ponoć wydajne...zobaczę:tak:
 
witam, pisałam na innym watku dla niemowląt( wydaja mi sie rewelacyjne dla malucha) , ogólnie uzywam od jakiegos czasu , kupiłam tak na próbe i spodobało mi sie narazie, spieraja świeże plamy , starych raczej nie- mozna dodac sody do prania jesli są jakieś uporczywe albo namoczyc wcześniej , zapachu nie nadaja aale można dodac olejek eteryczny o dowolnym zapachu i jest fajnie :) wczoraj zakupiłam zapach tulipanowy za 6 zł i dodałam kilka kropelek (właśnie sie pierze ).. pranie ogólnie jest miękkie i przyzwoicie wyprane :) zapuiłam w sklepie ekologicznym na kabatach chyba ok 9 zł zapłaciłam za takie nieduże opakowanie.. a i wlosy myłam w nich :) ale bez rewelacji jakies sztywne były po nich.. starczaja n a 3 prania
http://orzechypiorace.com.pl/ polecam stronke tam jest wszystko opisane
 
Ja korzystam z orzechów i jestem z nich ogromnie zadowolona. Jesli nie radza sobie z jakimis plamami to sá to plamy z którymi nie radzi sobie take vanish i inne srodki... Takze dodaje olejki zapachowe i pranie pieknie pachnie lepiej niz po plynach, a jesli nie dodam to brak zapachu absolutnie mi nieprzeszkadza takze. Woda w pralce sie pieni w trakcie prania, pranie jest miekkie i czyste, zauwazylam ze moj synek i maz maja mniejsze problemy ze skora takze.
 
Moim zdaniem orzechy piorące nie działają.

Tzn ciuchy są dokładnie takie, jakbym je wyprała w samej wodzie (sama woda też daje "jakiś" efekt - dla wiedzy tych, którzy nie testowali) ;)
 
reklama
Ja mam takie samo zdanie jak Pocoyo.
Moja przyjaciółka używa tylko orzechów(własnie od niej dostałam próbkę).
 
Do góry