reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orvitrelle

Palcia23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2019
Postów
28
Witam. Jestem tu nowa. Chciałabym się dowiedzieć od was czy jest możliwe jeżeli 10 czerwca brałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków i pękły dwa czy jeszcze dzis może fałszować wynik testu ciążowego? Miesiąc temu tyle dni po zastrzyku już test był negatywny.
 
reklama
reklama
Byłam dziś u lekarza i mówiła że jeszcze trochę za wcześnie i ze miałam później trochę owulacje bo koło 18 dnia cyklu wiec jeszcze nie widać, ale badania ok i endometrium grube jajniki tez ok. Dała mi zwolnienie i kazała przyjechać po jej urlopie i porobić badania jeszcze
No tak jak myślałam , no to porób badania i dbaj o siebie ;) kiedy następna wizyta?
 
Byłam dziś u lekarza i mówiła że jeszcze trochę za wcześnie i ze miałam później trochę owulacje bo koło 18 dnia cyklu wiec jeszcze nie widać, ale badania ok i endometrium grube jajniki tez ok. Dała mi zwolnienie i kazała przyjechać po jej urlopie i porobić badania jeszcze
No to super. Gratuluję jeszcze raz
 
A czy to normalne ze na usg jeszcze nic nie widać będąc w 5 tygodniu ciąży. W 16 dniu cyklu brałam zastrzyk na pęknięcie owulacja była może koło 18 dnia nie wiem dokładnie.
Aż tal dobrze się nie znam , teoretycznie powinno być widać pęcherzyk , ale miałaś później owulację ,więc może było go jeszcze ciężko znaleźć , ja byłam w 4tyg3 i znalazł pęcherzyk choć nie łatwo
 
Ja byłam w 5 tyg i był mały mały Pęcherzyk ale z rozmiarów pęcherzyka 3 dni później wypada mi ze to 4t4d bo ciąża jest młodsza :) wszystko jest możliwe :) Strasznie późno masz wizytę kolejna
 
reklama
Ja byłam w 5 tyg i był mały mały Pęcherzyk ale z rozmiarów pęcherzyka 3 dni później wypada mi ze to 4t4d bo ciąża jest młodsza :) wszystko jest możliwe :) Strasznie późno masz wizytę kolejna

Zastanawiam się czy nie iść do tej która mnie wysłała wlasnie u tej co byłam co się leczyłam i to wcześniej już. Tyma bardziej ze do niej mam 15 km a do tej co teraz się leczyłam cały czas 60km
 
Do góry