reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opisy naszych porodów

antar odwaliłaś kawał dobrej roboty!! Namęczyłaś się swoje i jeszcze to spadające tętno Zośki ;/ Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło, odpoczywajcie sobie razem :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Antar czytając takie opisy tonaprawde chce się płakać.:shocked2:Ja ryczę ,że klawiatury nie widzę. Bądź dumna odwaliłaś kawał dobrej roboty.:-)
 
Ja jako jedna z ostatnich:zawstydzona/y: dołączam się do gratulacji jeszcze raz.:-)
Antar byłaś dzielna. A Zosia to duża panienka.:tak::-)
W wolnej chwili prosimy o foteczki.
 
najważniejsze antar, że masz to juz za sobą:tak: teraz będzie tylko lepiej..Zosia wyzdrowieje i będziecie już razem:tak: gratuluję siły i wytrwałości..to pewnie wielki wysiłek urodzić tak duże dziecko..a trzy szwy przy tym to jak nic..naprawdę podziwiam i uściski dla Ciebie i Zosieńki przesyłam;-)
 
Brawo, Antarku!!!

trudna przeprawa za Waszą Trójka! pogratuluj Mężowi, że wytrwał, a Zosieńkę od nas ucałuj w tę poczusiową buzię!!
zobaczysz, już niebawem obie będziecie z domku i już zapomnicie o stresach i niedogodnościach!!

Ściskam mocno!!
:-):-):-)
 
reklama
Antar jesteś naprawdę dzielną i wspaniałą kobietą, przeszłaś przez wszystko super i masz wreszcie koło siebie Zosieńkę gratuluję Wam serdecznie.

A dziewczyny co rodzą pierwszy raz (pozoztałe to wiedzą;-)) Antar ma racje nie wstawajcie za wcześnie bo to naprawdę jest ogromny wysiłek a nam się wydaję że jesteśmy super silne a to nie do końca prawda
 
Do góry