reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opiekunka/Zlobek/Przedszkole..???

Brawo Karol :-)
Dzis bylam ja mloda zaprowadzic do przedszkola bo normalnie to Adam zawsze ja zawozil...i bylo calkiem okay ...troche taka zawstydzona...Mysle ze jeszcze z tydzien i przyzwyczai sie do "nowej"pani...
 
reklama
Brawo przedszkolaki.
Czekam na dzisiejsze relacje bo dopiero drugi dzień tak naprawdę coś powie. Pierwszego to są raczej nieświadome o co chodzi :-D:-D:-D. Pamiętam jak mój Bartek przez tydzień chodził taki smutny jakby mu rodzinę wymordowali, a jak się pytałam jak jest w przedszkolu to takim smutnym tonem odpowiadał "fajnie" i łaził ze spuszczoną głową.:-D
 
a ja jestem mega super mamaGapa:-D
cos mi sie ubzduralo, ze Klaudii przedszkole zaczyna sie 4-go:rofl2: bo tu co dzielnica to inaczej.. i kilka osob mnie w tym utwierdzilo, ale poczytalam sobie o Waszych maluchach, porozmawialam z rodzinka z PL...i oni..kiedys nam wspominalas, ze normalnie zaczyna 1-go...bylam zestresowana, az zasnac nie moglam, ze kurcze to kiedy zaczyna- mam wszytskie notatki co i jak, o ktorej..ale nigdzie daty:eek:...
dzis przyszla do nas Kaja- ktora zaczyna przedszkole w przyszly pon..wiec sie utwierdzilam, w przekonaniu, ze pewnie jest tak jak mysle...ale...dziewczyny rano byly rozbrykane..pomyslalam, a wezme je na spacer i zajdziemy do tego przedszkola Duskowego:cool2: i co sie okazalo- na nieswiadomce moje dziecko dzis zaczlo przedszkole:-D:-D Ona uwielbia chodzic do przedskzola, wiec z checia zostala...cieszyla sie bardzo.
 
teraz przez pierwsze 2 tyg dzieci zostaja na 2,5 h- taka adaptacja:cool2: Pani krecila nosem, ze my w przyszym tyg lecimy na tydz do PL:-p
a ja zaraz jade zapisac sie do collegu:cool:
 
super chlopaki! dziewczynki barwa! jak ten czas zasuwa...mamy przedszkolaki:szok::-D
u nas wazniejsza chyba jest mamusia...;-), jak ja za nia juz tesknie!!!:zawstydzona/y:
tez tak macie dziewczyny?...normalnie probuje to ukryc przed Adamem, bo az wstyd...ale buczec mi sie chce...brakuje mi jej w domu teraz:sorry:moja Kruszynka Kochana...iejsca sobie nie moge znalezc...przesiedze z Wami te godzinke z hakiem:-D
 
No niestety ............dzisiaj Sandra nie chciała iść do przedszkola ......:-(
za to chciała na lody :oo2:
i pani zabrała ją z płaczem :-:)shocked2::eek: oj co to będzie..... ja dzisiaj nie potrafie pracować :eek::baffled:
 
Zobaczymy co bedzie dalej:tak: ja mysle ze ok ale jeszcze sama nie zaprowadzałam Wojtka do przedszkola i nie odbierałam, teraz Tatuś to robi:-) ale wiem ze od poniedziałku moze byc ciezko:szok:
 
reklama
u ns rano był płacz, potem podobno ok, jak go zabierałam to był bardzo zadowolony, wcale nie spieszyło mu się z wychodzeniem i humorek ma dziś lepszy...no ale liczę się z tym że ten poranny płacz to potrwa i że jeszcze jakieś kryzysy tez bedą...
 
Do góry