reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Kuba ma sine ucho-u kumpeli zaliczył stół szklany,cud ,że sie nie pocioł
dwa guzy,jeden siny,a po drugiej stronie żółto-zielony
no i pełno siniaków na nogach.:baffled:

2 dni bez kupki,a dzis jak biedny sie męczył,ale w koncu zrobił po soku jabłkowym.:baffled:
 
reklama
kurcze ale te nasze dziaciaki szaleją....a tu jeszcze pewnie nie tyle niespodzianek nas czeka :-(
Miska mojej Zosi tez szybko sie goi mysle ze do kilu dni nie powinno byc sladu.ale strachu sie najadłam bo myslałam ze straciła drugą jedynkę.echhh

Rozalka
po sliwkach moze szybciej by było ?

Kasiad
a Zosia cwycila sie kleiku ryzowego na wodzie jak zgłodniala i przyznam ze pozniej smecte podałam z sokiem malinowym:zawstydzona/y: moze nie powinnam ale jej przeszło
 
Oli dziś znacznie lepiej, rano wstała, nie chce już leżeć. Niestety zwiódł mnie ten jej nagły przypływ energii i dałam jej za wcześnie serka homogenizowanego. Na efekty długo nie musiałam czekać: puściła mi takiego pawia :szok: że obie nadawałyśmy się pod prysznic. A wczoraj pojadła trochę flipsów i sucharka i było wszystko ok, wieczorem nie było już żadnej kupki i przez noc też nie. No ale widać za bardzo się pośpieszyłam :zawstydzona/y: wracamy do ścisłej diety.
 
o jelitówka potrafi dac w kość:crazy::-(oby Oliwce szybko pomogły leki i nie musiała sie długo męczyć a diete to od 3 do 5 dni to chyba trzeba stosować:confused:
 
Ostatnio sie zasatanawiałam, pod wpływem choroby Oliwki, czy naszym dzieciom można podać lek typu Stoperan lub Laremid. Wyczytałam, żeby nie podawać dzieciom poniżej 2 lat. Więc już można się tym środkiem chyba tez ratować. A podobno jest bardzo skuteczny.
 
reklama
Jenni nadal na antybiotyku i inhalacjach a wczoraj wieczorem zobaczylam u Jenni stylu bialy jezyk na przodzie czerwone kropki prawdopodobnie to bedzie (w niemczech Scharlach a w polsce chyba szkarlatyna) niestety u nas panuje :dry: a dzis w nocy puscila pawia na mnie od wtorku ma takie biegunki ze az do kostek jej cieknie po 2 lub 3 na dobe :angry:
 
Do góry