reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Irtasia, Jenni jakieś dziadostwo w szpitalu podłapała czy co :confused:
Rety, współczuję :-(

Sama też się jeszcze borykam z Oliwki chorobą. Już się cieszyłam, że zjadła na kolację sucharka i wypiła pół kubka herbatki, a ona mi przed spaniem znów puściła takiego pawia, że pewnie wszystko oddała :dry: Dziś kupy nie było ani rzadkiej ani żadnej innej, za to rzyganko wróciło :baffled: Ale już Oli nie wygląda jak z krzyża zdjęta, dziś cały dzień chodziła normalnie, nie położyła się nawet na chwilę.
 
reklama
Irtasia, Jenni jakieś dziadostwo w szpitalu podłapała czy co :confused:
Rety, współczuję :-(

Sama też się jeszcze borykam z Oliwki chorobą. Już się cieszyłam, że zjadła na kolację sucharka i wypiła pół kubka herbatki, a ona mi przed spaniem znów puściła takiego pawia, że pewnie wszystko oddała :dry: Dziś kupy nie było ani rzadkiej ani żadnej innej, za to rzyganko wróciło :baffled: Ale już Oli nie wygląda jak z krzyża zdjęta, dziś cały dzień chodziła normalnie, nie położyła się nawet na chwilę.
Jak to bedzie ta niby szkarlatyna to mogla i od mojego Chrisa podlapac bo u niego w przedszkolu panuje lub od dzieci mojej szwagierki:dry:I od wczoraj nic Jenni jeszcze niezjadla :/
 
Jedzenie nie jest takie ważne, ważne, żeby piła :tak: warto elektrolity uzupełniać, choć u nas z tym ciężko, bo Oli średnio chce ten Orsalit pić. Na początku robiłam jej z pepsi, ale nie wiem, czy nie za dużo tej pepsi było, więc robię teraz z wodą.
 
Zdrówka dla Jenni i Oliwki:tak:
Małgosia złapała przeziębienie i pokasływała w nocy. Mam nadzieję, że nie rozwinie się w chorobę:-(
 
Zdrówka dla Małgosi :tak:

A Oli dziś od rana jakaś słabsza niż wczoraj. Wieczorem puściła pawia i rano też miała odruchy wymiotne, tylko nie miała czym biedaczka :-( Nocka była okropna. A ja już myślałam, że zdrowieje. Wczoraj wypiła tylko parę łyków orsalitu, to może przez to :confused: Dziś jej wmuszę całą zapisaną porcję przez lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Dzwonil maz do pediatry czy mozemy przyjsc dzisiaj zamiast jutro to oni na to ze terminow wolnych niemaja i ewentualnie jak sie pogorszy to mamy zadzwonic o 16:angry:
 
reklama
A Oli dziś od rana jakaś słabsza niż wczoraj. Wieczorem puściła pawia i rano też miała odruchy wymiotne, tylko nie miała czym biedaczka :-( Nocka była okropna. A ja już myślałam, że zdrowieje. Wczoraj wypiła tylko parę łyków orsalitu, to może przez to :confused: Dziś jej wmuszę całą zapisaną porcję przez lekarza.

Biedactwo :-:)-:)-( Trzymam kciuki, aby popołudniu było lepiej..
Dzwoniła teściowa, Gosia dalej kaszle i ma temperaturę, więc zaraz dzwonię do przychodni :-(
 
Do góry