reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

:confused:Ten Floridral może być fajny nawet, zapisałam sobie go w ulubionych, dzięki Ewamat.

Irtasia, jak czuje się Jenni :confused:

Oliwka już nie wymiotuje, teraz ma tylko gorączkę, całą noc 38,5, także nie tak strasznie. Jest słaba, leży w łóżku i wcale nie wychodzi z niego jak narazie. Ale nie marudzi, leży spokojnie i czasem coś pogada tylko. W nocy wypiła z 200 ml wody. Spała elegancko jak na chorą, obudziła się raz na wodę koło 5,30, po wypiciu zaraz zasnęła, potem obudziła się o 7,30 i chciała siku i mleko. Mleka jej nie dałam, to zgodziła się na zamianę z colą, więc wykorzystałam i zmieszałam z Orsalitem - wypiła duszkiem bez żadnego problemu :-) Zjadła z 5 chrupek kukurydzianych. No, najważniejsze, że już nie wymiotuje :tak: A teraz znowu zasnęła. Dużo śpi, to dobrze, bo w czasie snu organizm się regeneruje.
 
reklama
Biedna Oli. Całe szczęście, że już nie wymiotuje. Nasza pediatra powiedziała rok temu, że Floridral jest nawet skuteczniejszy od kroplówki, ponieważ zawiera regenerujące bakterie. W Krakowie jest tylko kłopot z kupieniem tego leku.
Ostatnio postawił na nogi też kuzynkę, która jest w ósmym miesiącu ciąży i zaraziła się jelitówką.
Ciekawe jak Jenni zbiera siły.
 
No właśnie, ciekawe, co z Jenni, Irtasia coś się nie odzywa :confused:

A Oli zrobiła wielką kupę, oczywiście zupełnie rzadką i strasznie spienioną. Lekarka powiedziała, że byle do pierwszej kupy, potem już będzie szło ku lepszemu.
Tak jakoś mi dziwnie, bo przyzwyczaiłam się do biegającego dziecka po domu, a Oli od 2 dni nie wychodzi z łóżka, nawet do ubikacji chce, żeby ją zanosić.
 
Jesli bedzie za duzo kupek;-)podaj smecte wymieszna ze startym jabłkiem(przejdzie:tak:;-).....tez sposob na przejscie leku nie do wypicia;-):rofl2:)
 
No już poszły 3 kupki, więc chyba będę musiała skorzystać z Twojej podpowiedzi Agusia :tak: Ale czy mogę dać świeże starte jabłko jak jest biegunka :confused:
 
No już poszły 3 kupki, więc chyba będę musiała skorzystać z Twojej podpowiedzi Agusia :tak: Ale czy mogę dać świeże starte jabłko jak jest biegunka :confused:
mozesz i tylko takie:tak:(lub pieczone)zadnego do gryzienia:no:
bron boze nie podawaj herbaty mietowej:no::wściekła/y:i rumiankowej

jeszcze mozesz muss bananowy i marchew;-) ale te dwa nie do smecty:no:
flipsy;-):tak:
 
No właśnie flipsy je :tak: Samego kleiku ryżowego nie ma mowy, żeby przełknęła, ale dałam jej z chudym rosołkiem nagotowanym na piersi kurczaka na obiad to zjadła.
 
Biedna Oliwcia, żal malucha, że się tak męczy, oby choróbsko szybko puściło:tak:
Irtasia z Jenny już w domku, to dobrze, w domu pewnie szybciej dojdzie do siebie.
Zosia też miała okropną przygodę Oliweczka, mam nadzieję, że wszystko ok:tak:.
Moja Wiktoria też sobie bólu narobiła i to w samego sylwestra, upadła i zębami przecięła górną wargę, okropnie spuchła, na szczęście po 3 dniach nie było sladu, spanikowałam jednak bo krew się lała jak durna, ale nie jechaliśmy na pogotowie, bo nigdzie więcej się nie uderzyła. A dziś wariowała w kuchni i zrobiła sobie podobne kuku, kręciła się w kółko i uderzyła buzią w krzesło, oprócz przeciętej wargi jeszcze szrama nad ustami:baffled:
 
reklama
Do góry